Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Szobanyuszi ivartalanitasa kb...

Szobanyuszi ivartalanitasa kb mennyibe kerul, es mivel jar? Az ar tudom hogy helyfuggo de azrt kb megis.

Figyelt kérdés
2011. máj. 17. 15:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Én pont a múlt héten kérdeztem az állatorvost (Bp), kilencezer vmennyit mondott, ha nincs semmi komplikáció, úgyhogy durván 10 ezerrel számolok. De gondolom, ez orvos függő is, meg nyilván más árak vannak Pesten, mint vidéken.
2011. máj. 17. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ja, és nekem bak nyuszim van, nem tudom van-e eltérés, ha kislányt kell ivartalanítani
2011. máj. 17. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én győri vagyok, errefelé 4000 Ft volt a bak ivartalanítása.


Amúgy valóban hihetetlen mekkora eltérések vannak árban városonként. Ráadásul Győr azért nem egy utolsó kis falu.

2011. máj. 17. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Huh, de jó neked, hogy ennyivel olcsóbb :( És szerintem tényleg annyi a különbség, hogy Budapest vagy Győr... Mert a dokinkra mindent lehet mondani, csak azt nem, hogy pénzéhes lenne, kutyát is tizenakárhány éve oda hordjuk, van, hogy pénzt se kér a vizsgálatért... Szóval nagyon rendes doki. De miért ilyen nagy az eltérés.. :(
2011. máj. 17. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Solton 4000 volt fiúnak. A lányok ivartalanítása általában 2x annyi, mint a fiúké.
2011. máj. 18. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Budapesten 7-14.500 körül mozog a lány nyuszi ivartalanítása, ami függ a doki személyétől és a kerülettől. A nyuszid mendenképp nyulakhoz értő orvoshoz vidd, a lista a www.torpenyul.hu oldalon megtalálható!
2011. máj. 19. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
azzal jár, h. nem lehet utána gyereke:D am én is 10000 Ft körülit tudok
2011. máj. 27. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!