Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Miért pisili/bogyózza össze a...

Miért pisili/bogyózza össze a nappalit a nyuszim?

Figyelt kérdés

2 nyuszink van, eddig mindig a nappaliba tettük őket, de az én nyuszim kb 2 hete folyamatosan bogyózik és pisil a nappaliban! Leviszem, és potyog belőle a kaki.. :P


Amúgy az emeleten, a szobámba nem csinálja ezt.(pedig ott is a másik nyuszival van)


Mitől lehet?


2 db 3 hónapos lánynyuszink van


2011. máj. 18. 15:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
62%
Biztos egészséges a nyuszi. Benne nem maradhat. A nyulak meg viszonylag ritkán sajátítják el a vécéhasználatot. Szerintem törődj bele. Vagy b@szd ki a nappaliból.
2011. máj. 18. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
43%
sztem ez tök normális xd amit megevett kijön belőle
2011. máj. 18. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
a nyuszikat nem lehet alomra és szobatisztaságra szoktatni.
2011. máj. 18. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 TOMAtm ***** válasza:
0%
a nyúl túl hülye ahhoz h idomítsd.ott tojik ahol rájön a dolog.de pörköltnek kitűnő:)
2011. máj. 18. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

ha nem tudtok semmit a nyuszikról legalább ne írjatok hülyeséget :)

Ha fent ki van rakva akkor visszamegy a ketrecébe (az alomba) pisilni.


Amúgy 1005-ban az alomba bogyózik és pisil.


Légyszíves ne írjatok baromságokat..

2011. máj. 18. 15:50
 6/14 A kérdező kommentje:

amúgy ha lent kirakom akkor másodpercenként jön ki belőle, fent meg nem.

Na erre lennék kíváncsi, hogy miért van.. Nem pedig a hülyeségekre amit összehordtok :)

2011. máj. 18. 15:51
 7/14 A kérdező kommentje:
ja és lehet nem egyértelmű, de külön ketrecben vannak tartva, a nappaliba napi kb 1 órán át voltak kiengedve.
2011. máj. 18. 15:55
 8/14 anonim ***** válasza:
Az lehet a gond, hogy a nappaliban a szőnyeg, vagy padló színe olyan, mint az alomé, ahova menni szokott mosdóra. Ha megszokja azt a színt, akkor utána minden ami olyan "WC" lesz, legyen az ruha, padlószőnyeg, pokróc. Ha le akarod vinni a nappaliba, akkor vigyázz, hogy semmi ne legyen olyan színű, mint amire a nyuszid szokott, és akkor nem lesz gond. Különben az előző "okos" válaszolóknak üzenem, hogy a nyuszik intelligens állatok, szobatisztaságra, és trükkökre is nevelhetőek, illetve megtanulják a "gyere ide", kifejezés jelentését is, ha hívod őket mennek.
2011. máj. 18. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Uhh na akkor megvan! Az alom is kék, és lent a szőnyeg, ágy is.

És ott is csak az ágyra meg a szőnyegre pisilt..

Meg egyszer az én ágyneműmre, ami kék..


Köszi! :)

2011. máj. 18. 16:00
 10/14 anonim ***** válasza:
nem hülye a nyúl.nekem is van.szobatiszta az egyik sarokból egyből fut vissza a helyére ha dolga van.trükköket is tud.
2011. máj. 18. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!