Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mekkora ketrecet vegyek...

Mekkora ketrecet vegyek tengerimalacnak? A szélességére és hosszára vagyok kíváncsi, mert most van először ilyen állatom és egyenlőre csak ideiglenes helyen van.

Figyelt kérdés
2011. máj. 18. 17:15
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Lehetőleg ne legyen a tengerimalacnál kisebb. Egyébként igen buta állatok, nem szükséges ketrecben tartani, nem fog meglépni. Elég egy láda is.
2011. máj. 18. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

na jó nem tudom hogy az első mit akart mondani de nem buták még meg is lehet tanítani hogy hallgasson a nevére...

a ketrec min.

-100 cm hosszú

-50 cm széles

-30-40cm magas

ja és ha tengerimalacod lesz akkor mindenképp 2 (nőstény )

2011. máj. 18. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Utolsó: miért lány? Én fiút kaptam. Azok büdösebbek vagy ilyesmi?
2011. máj. 18. 18:11
 4/7 A kérdező kommentje:
Bocs, nem olvastam el rendesen a mondatot. Értem, miért: összevesznek.
2011. máj. 18. 18:13
 5/7 anonim ***** válasza:

nekem 2 malacom van, 100x50-es ketrecben vannak, a magasság kb mind1, nem muszáj nagy belmagasságút venni, ők nem mászkálnak a rácson, és ugrani sem tudnak akkorát, hogy beverjék a fejüket :D


javaslom én is, h 2 legyen, mert egyedül unatkoznak, és nem is olyan aktívak. ha ketten vannak, akkor nagyon jól elszórakoztatják egymást, játszanak, szaladgálnak, "dumálnak" egymással.

2011. máj. 18. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
De egy láda nem elég, tapasztalatból írom! Az enyém tejesládában élt, mikor megszületett, de ahogy felnőtt, megtanult ugrani, és simán kiugrált a ládából. Szóval a ketrec a nyerő! :)
2011. máj. 19. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Elvileg ma kapok egy ketrecet, vaterán licitáltam le és elhozzák nekem. Amiben van, elég kicsi, nem érzi jól magát, mert ez egy alacsony terrárium és egy ráccsal takartam le. Be is költöztetem az előszobából a szobába, mert ketrecben már biztonságban van a macskámtól is. Már várom az új ketrecét, mert akkor tudni fogom, hogy jól érzi magát.
2011. máj. 19. 09:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!