Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogyan kell megszelídíteni a...

Hogyan kell megszelídíteni a roborovszki hörcsögöt? Fontos!

Figyelt kérdés
Tudtok néhány tippet adni ahoz hogy hogyan szelídítsem meg a roborovszki hörcsögömet?
2011. máj. 19. 17:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen. Miután megvetted, legalább 1 hétig ne piszkáld. Ismerkedik, elég nagy stressz volt neki most az új hely. Miután kezdi megszokni, óvatosan simogasd meg, vedd kézbe ha engedi, etesd eleinte kézből, engedd ki futni sokat a lakásban. Lényeg az, hogy egy idő után a kezedhez, kellemes dolgokat párosít, mint például egy csemege, vagy egy jó kis futás a lakásban. Legyél türelmes vele, az ő tempójában, ha sürgeted akkor félős és harapós lesz. Sok sikert! üdv.
2011. máj. 19. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Még annyi, hogy étel szagú kézzel sose nyúlj hozzá, mert akkor tuti megharap. Ételnek hiszi...
2011. máj. 19. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi, majd megpróbálom, remélem sikerül! :)
2011. máj. 20. 14:08
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát nekem nem sikerült kézhez szoktatnom. A lakásban rohantatást én egyszer próbáltam, de olyan kicsik, hogy utána jó sokáig kerestem őket. De azért próbálkozz! Én addig jutottam el pár hónap alatt, hogy ne fusson el a kezemtől, pedig az első két héten nem nyúltam hozzá, utána kezdtem el.

Ui: volt több rágcsáló is itthon és azokat kézhez tudtam szoktatni

2012. febr. 29. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 puszti laura ***** válasza:
jarj a kedvebe lattam az allatboltba vannak neki jatekok
2014. szept. 28. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!