Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » SOS! A Zoodom kisállatkeresked...

SOS! A Zoodom kisállatkereskedésbe fogadnak be tengerimalacot?

Figyelt kérdés

Ma reggel találtam egy tengerimalacot, sajnos nem tudom hova tenni. Az állatkereskedések közül egyedül a zoodom van nyitva, ahol tartanak tengerimalacot is.

Nem lehet olyan nagy, pár hónapos maximum. A külsejéből ítélve jól volt tartva.


2011. máj. 22. 12:17
 1/8 anonim ***** válasza:
Vidd be egy próbát megér, vagy ha nem veszik be, akkor jövőhéten a többibe is probálkozol.
2011. máj. 22. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

hol találtad szegénykét???

szerintem kérdezd meg...

2011. máj. 22. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
A lépcsőház alján a bejárat mellett egy dobozban! Fél napja már ott volt azt hittem h valaki lent felejtette, de nem!
2011. máj. 22. 12:28
 4/8 anonim ***** válasza:

szegény....

mekkora lehet??(cm)

én szívesen befogadom..

2011. máj. 22. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Platypus ***** válasza:
A kisállatkereskedés nem állatmenhely, nem túl valószínű, hogy befogadjanak egy felnőtt, ki tudja milyen idős malacot. Vagy ha mégis, akkor könnyen lehet belőle óriáskígyókaja. Keresd meg a noé állatothont, ők foglalkoznak rágcsálókkal, és ha ők befogadják, akkor biztosan normális helye lesz.
2011. máj. 22. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kedvességed, de szerencsére befogadják :)
2011. máj. 22. 12:43
 7/8 anonim ***** válasza:
Igeeen, add csak be, nehogy rögtön egy jelentkező gazdihoz kerüljön...gratulálok. Nem sokat tudsz a kisállatkereskedésekről, azt hiszem.
2011. máj. 22. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

szegényt nem hogy az itt jelentkezőnek adtad volna,hogy esetleg vigyázzon rá akár ideiglenesen is,inkább kereskedésbe,hogy ha lány akkor mindenképp vemhes legyen,elkapjon mindent,és még kaját is alig kapjon...


gratulálok

2011. máj. 23. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!