Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Malacka ketrecemet (méret:76x4...

Malacka ketrecemet (méret:76x45x43) jó állapotban van, drágán hírdettem meg 6000 Ft-ért?

Figyelt kérdés
Vagy mennyit kérjek érte,hogy eltudjam adni helyhiány miatt?
2011. máj. 22. 19:18
 1/9 anonim ***** válasza:
Képeket tudsz küldeni?Akkor többet tudnék mondani..
2011. máj. 22. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mennyi volt az eredeti ára, újonnan? Mikor vetted?
2011. máj. 22. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

8000 Ft-ért vettem 3 éve,itt van róla kép.Csak nincs senki érdeklődő,ezért gondoltam,hogy talán drága.Vagy nem tudom.


[link]

Köszönöm előre is a válaszokat!

2011. máj. 22. 19:25
 4/9 anonim ***** válasza:
Hát...az alja sem koszos,egy kicsit meg van rágva.Nincs hozzá semmi,ami azt jelenti hogy ha még azokat megveszik akkor annyira jön ki mintha újat venne.Gondolom volt neked hozzá ház,itató tál stb.Ha azokat hozzáteszed akkor esetleg.De így szerintem 4 ezerért menne el.(Első válaszoló voltam.)
2011. máj. 22. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hát ha azt vesszük 8 ezer volt 3 éve, akkor a 6 ezer kicsit sok szerintem. 3-4 ezer körül próbáld meg, annyiért több esélyed van.
2011. máj. 22. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Rendben,köszönöm szépen!
2011. máj. 22. 19:36
 7/9 anonim ***** válasza:
Miért nem nézel szét a hirdetési oldalakon, hogy hasonló méretű és állapotú ketreceket mások mennyiért adnak? A válaszolók is ezt csinálták, onnan vagyunk informáltak, hogy utánanéztünk, nem kell ehhez szakértőnek lenni...
2011. máj. 22. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én az első és a harmadik vagyok.Én nem hirdetéseket néztem..csak a képet meg magamból indultam ki hogy mennyiért vennék.Nemrég vettünk ketrecet ezért tudtam hogy mi mennyi kb.
2011. máj. 23. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm Kedves Utolsó Válaszoló!Felpontoztalak!
2011. máj. 24. 11:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!