Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hörcsögnek lehet adni háztartá...

Hörcsögnek lehet adni háztartási kekeszet?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem, mert kopnia kell a fogának. Ez hatásos,? illetve ha van előtte friss lédús gyümölcs, az nem baj ha nincs vize?
2011. máj. 23. 18:19
 1/7 anonim ***** válasza:
én kekszet nem adnék neki,akkor inkább száraz kenyeret.vizet mi se adunk,csak nedves zöldséget megy gyümit.
2011. máj. 23. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 eNerdzsy ***** válasza:

Kifejezetten a keksztől nem fog kopni a foga de azért lehet adni neki, ha szereti.

Friss gyümölcsöt, zöldséget (káposzta, karalábé, karfiol kivételével)tényleg érdemes rendszeresen adni neki.

2011. máj. 23. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A keksztől nemigen fog kopni a foga, és nem is éppen neki való. A kemény magvakkal remekül megoldja a fogkoptatást, esetleg adhatsz neki szénát is, abból fészket is szeretnek építeni és eszik is, az is jó fogkoptatásra. A száraz kenyér sem túl egészséges, ha adsz, akkor is ritkán, és ha lehet inkább rozskenyeret, az keményebbre szárad és kevésbé egészségtelen. Víz jó, ha van előtte, szoktak inni akkor is (még ha csak keveset is), ha sok gyümölcsöt és zöldséget kapnak.
2011. máj. 23. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
rendben köszi a válaszokat:)
2011. máj. 23. 19:00
 5/7 gfero ***** válasza:
a friss víz mindig előtte kell hogy legyen.a száraz kenyérhéjat szereti rágcsálni
2011. máj. 23. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Száritott kenyérhaj, vagy cukormentes háztartási keksz.
2011. máj. 23. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én minden héten 1-szer adok neki 1 darab háztartási kekszet, amit kezemmel apróbbra török. Szerintem nem baj, ha nincs vize, de akkor legyen sokfajta lédús gyümölcs neki, minden reggel adj neki bőven! Elég régóta vagyok már hörcsögtartó, és így nem volt gond sose.
2011. máj. 23. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!