Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mit csináltok, ha melege van...

Mit csináltok, ha melege van a hörcsögötöknek?

Figyelt kérdés
Én néha vizes ronggyal megtörölgetem. Meg néha közelebb teszem a ventillátorhoz kalitkástól.
2011. máj. 24. 17:25
1 2
 1/11 anonim válasza:
45%
leborotválom a szőrét. hadd szellőzzön!
2011. máj. 24. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Homokot kell szórni a terrárium aljába, azon hűsölhet.
2011. máj. 24. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
A ventillátorhoz?? Jézusmáriám! Ha azt akarod h hamar elpusztuljon rohadt jó nyomon jársz!! Adj neki friss gyümiket, azok számukra olyanok, mint nekünk a hidegvíz! Meg néha vedd ki az akváriumból, mert a sok szénától, meg forgácstól is lehet melege :) Milyen hörid van? :)
2011. máj. 24. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Szíriai aranyhörcsögöm van. Semmi baja nincs a ventillátortól (tavaly is néha mellé tettem), mert azért a kalitka védi őt, hogy ne legyen túl sok neki meg nincs közvetlenül mellette, viszont jár a levegő is legalább.

Van neki bőven friss gyümije, mindene van. Csak néha látom, melege van szegénynek ígyis.

2011. máj. 24. 17:41
 5/11 anonim ***** válasza:
Nekem is aranyhörim volt, hosszúszőrű. Neki is sokszor melege volt, de sose szabad huzatos helyre tenni őket, mert könnyen megfáznak! Az enyém 2,5 éves volt, nem azért írom mert ő ebbe halt meg, csak ismertem olyat aki emiatt, hogy megfázott a hörije. Mennyi idős? Irigyellek, nekem nagyon hiányzik a prücsköm :(
2011. máj. 24. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Beteszek egy kis üveget a ketrecbe, amiben hideg víz van. Ha melege van, hozzábújhat.
2011. máj. 24. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Kedves 17:51-es!

Sajnálom a höridet. :( Kár hogy ilyen rövid életűek. Én mindig egy újjal szoktam vigasztalni magamat. Te miért nem vettél egy újat?


Kedves 17:57-es!

Ez jó ötlet, amit írtál.

2011. máj. 24. 18:11
 8/11 anonim ***** válasza:
Lerakom a ketrecet as kőre, attól hideg lesz a ketrec alja is.
2011. máj. 24. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Kaptam egyet, de odaajándékoztam a húgomnak. Folyton a régit kerestem benne. Az én kis hörcsim olyan édes volt. Elaludt a kezemben, megpuszilhattam, az ujjamról ette a tejfölt, volt mikor mellettem aludt az ágyon délutáni szunyaként :) Őt senki nem pótolhatja. Én ilyen vagyok. Amikor meghalt azt hittem meghasad a szívem, hisz 2.5 évig volt mellettem :(
2011. máj. 24. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Én is így érzek, egyik hörcsögöm sem pótolható, mindegyik más kis egyéniség volt. De én attól még szoktam venni újat mindig, mert tudom, hogy nálam jó helyen van. Minden finomságot megkap tőlem és babusgatást.
2011. máj. 24. 18:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!