Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mit nem ehet a tengerimalac?

Mit nem ehet a tengerimalac?

Figyelt kérdés
Hello! az lenne a kérdésem hogy miket NEM ehet a tengerimalacom??
2011. máj. 24. 19:19
1 2
 1/15 jevwvels válasza:
A hugomnak van ilyen állata és, mondta hogy krumplit meg ilyesmit nem lehet adni neki mert felpuffad tőle és megdöglik.
2011. máj. 24. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Például krumpli, cukros dolgok, egyes gyümölcsök(narancs, citrom..stb)
2011. máj. 24. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
Amit Te sem eszel meg, ha nem akarsz felpuffadni: káposztafélék, bab ... Az enyémnek próbáltunk adni kis adagban, de nem kellett neki, érezte biztos, hogy neki nem való :)
2011. máj. 24. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
62%
k-betűvel kezdődő zöldségek és ezek :retek bab,brokkoli,narancs,citrom...
2011. máj. 24. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
k betűs zöldségek, és citrusfélék. de igazándiból a káposztától, és a keltől nem nagyon van bajuk, teszem hozzá, az én malacaimnak nem volt bajuk.. hát a nagykönyvben ezek vannak irva.
2011. máj. 24. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Leírták előttem, de citrusfélét ehet, csak az összes többi rágcsáló nem a c-vitamin miatt, de a malacoknak ugye kell adni c-vitamint, szóval nyugodtan adhatsz.
2011. máj. 24. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

k betűs zöldsége kilőve.


inkább azt mondom, amit imád, és jót is tesz neki:

saláta, répa, ubi. ezeket tuti zabálni fogja, az enyémek vérre menő küzdelmet folytatnak a legjobb falatokért :D


ezen felül ugye alapvetően a száraztáp, ami kifejezetten malacoknak van, és tartalmaz C vitamint.

ja, és a széna. édesen rágcsálják, és fontos a jó emésztéshez.

ha ezeket adod a maliknak, akkor boldogok, jól tápláltak lesznek, és nem alakul ki hiánybetegség.

2011. máj. 25. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
én ugy hallottam visszatérve, hogy a savtartalmuk miatt citrusfélét nem szabad. a C-vitamin beadását a fűfélék jelentik. legalábbis én igy tudom. én szedtem nekik a lóherét régen...
2011. máj. 25. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Egyszerűbb lett volna azt kérdezni, mit ehet.

Szeretik a répát,uborkát,almát,salátát. Gyümölcsfák levelét, és az ágak kérgét is szívesen lerágják. A lóherét is imádják. pfúú.. Sorolhatnám még...

ahogy elmondták előttem, minden ami k-betűs, és puffaszt, ki van zárva. =)

2011. máj. 25. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Én adtam neki káposztát de utána nagyon büdi volt a pisije.

Sok almát sem szabad nekik adni mert nem tudja rendesen koptatni a fogát.

2011. máj. 25. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!