Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Van olyan rendelő ahova...

Van olyan rendelő ahova ingyen el tudnám vinni a patkányomat megnézetni?

Figyelt kérdés

itt nálunk elég gyér az orvos, nemhogy bunkó és csak azért hogy megnézze az állatot azért is minimum 4000t kér..(leglaábbis anno a hörcsögömnél ennyit volt). Egyáltalán nem szimpatikus és nem akarom hozzá elvinni. Hova tudnám elvinni a patkányomat hogy megvizsgálják? Feltűnt néhány furcsa dolog amit eddig nem tapasztaltam a korábbi patkányomnál és szeretnék biztosra menni hogy egészséges, mert hát tudjuk hogy milyenek az állatkereskedések..de sajnos most nagyon le vagyok égve, munkám sincs és nem tudom megfizetni (legalábbis ennél az orvosnál). De biztosra akarok menni.

Pesterzsébet és akörül valahol lenne a legjobb.

Köszi a válaszokat előre is!


2011. máj. 26. 19:17
 1/6 anonim ***** válasza:

Vidd el az állatkórházba. [link]

0-24-ben nyitva vannak. Én kb 1 éve vittem oda a kutyámat, mert az itteni orvos már nem rendelt, ő meg nagyon rosszul lett hirtelen. :( azt hittem majd vmi horribilis összeget kérnek, de nem, 1000 ft-ból megúsztuk, ami a gyógyszer ára volt. Azért hogy megnézték, nem kértek semmit.


Mivel a nevében is benne van, hogy állatkórház, nem csak kutya-macska kórház, ezért gondolom, patkányt is képesek ellátni. Elég sok orvos van ott.

2011. máj. 26. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Na, ha találsz "ingyen" dokit, annak címére én is kíváncsi vagyok.
2011. máj. 26. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a gyors választ!

Mindenhol csak azt olvasom hogy kutya-macska :S Lehet előbb felhívom őket és megérdeklődöm hogy ne kelljen esetleg feleslegesen elcipelnem főleg ebben a melegben.

De köszi a választ, remélem patikat is fogadnak! :)

2011. máj. 26. 19:31
 4/6 anonim ***** válasza:
Nagyon sok helyen fogadnak patkányokat. Olyan rendelőt keress, ahol van kisállatos állatorvos, vagy külön írják, hogy fogadnak ilyeneket, ma már minden második rendelőben van legalább egy doki, aki ért hozzájuk, legalábbis papíron.
2011. máj. 26. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
FeliCaVet, ott lehet hogy kérnek érte valamennyit, de jó dokik vannak és értenek a kisállatokhoz
2011. máj. 27. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
a FCV a rétköz utcában van bp, XIker
2011. máj. 27. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!