Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mivel tudom pótolni a degum...

Mivel tudom pótolni a degum étrendjét, ha nincs tápja?

Figyelt kérdés
Csak pár napról lenne szó mert hétfőig nem tudok neki venni, de van széna, meg ilyen nyúltáp csak azt nem nagyon díjazza (ilyen zöld préselt henger alakú izé). Én arra gondoltam, hogy sok széna, zöldség (pl uborka), kevesebb gyümölcs -a cukor miatt.. meg ilyen magok, tökmag meg esetleg mogyoró. Szerintetek? -beszólásokra nem vagyok kíváncsi.
2011. máj. 27. 12:56
 1/3 anonim ***** válasza:

mark86


be szoktak szólni?

az az igazság hogy az enyémeknek a széna a fő kaja és a táp a kiegészítés! semmi bajuk nem lesz ha pár napig nem kapnak tápot! ;) én sok zöldség héját is adok nekikkicsit megfonnyasztva!

2011. máj. 27. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A wiki azt írja, hogy magokat eszik.

Szóval adj neki magokat. Vegyél neki egy csomag szotyit, vagy a tökmag is jó. Vagy ha van nyulatok, tegyél be neki egy cső kukoricát, hagy rágja. (ha van)

2011. máj. 27. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Természetesen csak sótlan magokat adj neki!
2011. máj. 27. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!