Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mi lehet a vadászgörényem...

Mi lehet a vadászgörényem farkán, megmutassam orvosnak?

Figyelt kérdés

a fakán találtam egy csomót, már egy ideje ott van ... nem kicsit de nem is túl nagy... először azt hittem, hogy valahova beakadt neki és attól duzzadt meg ... de nem múlt el.

Meg szeretném mutatni dokinak de az is 2-3 ezer ft csak, hogy megnézze..? nem tapasztaltatok még ilyet?


2011. máj. 27. 22:01
 1/4 A kérdező kommentje:
ja és kemény.. olyan mintha porc lenne vagy csont.. de eddig nem volt rajta.
2011. máj. 27. 22:17
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem mindenképp vidd orvoshoz, mert nem lehet tudni, hogy mi okozza.


Ne kórházba vidd, hanem szimplán orvoshoz, ott nem hiszem, hogy egy megmutatás pénzbe kerül.

De nem szégyen azt mondani, hogy nincs most sok pénzem, de aggódom érte, esetleg megnézné-e? Az élete már csak ennyit megér, nem?

2011. máj. 27. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

persze nem ezen múlik, hogy van e pénzem, megoldom én.Csak bíztam benne, hogy valaki biztosra tudja, hogy mi ez.

de akkor holnap elviszem.

2011. máj. 27. 22:31
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha állatorvosok lennénk, akkor se tudnánk távdiagnosztizálni. Nem működik és kész, nekünk is be kell menni a háziorvoshoz minden szarral, ugyanígy az állatot is meg kell mutatni az dokinak.

Meg most őszintén, ha itt valaki azt mondja, hogy "á hagyd, csak egy zsírcsomó", vagy valami más baromságot, akkor megadnád az esélyét annak, hogy elpusztuljon, csak azért, mert te inkább hallgattál egy vadidegen okostojásra, minthogy besétálj a dokihoz 2-3 ezerért? Nem éri meg...

2011. máj. 28. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!