Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Bolond a tengerimalacom, ez...

Bolond a tengerimalacom, ez normális?

Figyelt kérdés
Állítólag akkor szoktak burrogni, amikor udvarolnak vagy mérgesek valamire (pl. hirtelen hangra). De az enyém akkor is burrog, igaz akkor hosszan, hogyha olyan kaját adok neki, amit nagyon szeret, és akkor is, ha simogatom a hátát. Nekem udvarol? :D
2011. máj. 28. 16:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Az egyszerűen csak a boldogság jele. Hasonló hangot adnak udvarláskor is, de ez ne tévesszen meg, nem identitászavaros a malacod, csak örül neked.
2011. máj. 28. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Akkor jó :D Amúgy vissza szoktam burrogni és olyankor perceken át burrogunk egymásra :D
2011. máj. 28. 17:37
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
:D jajj, nagyon aranyos a burrógós rész:) Burrogtok egymásra:D ♥♥
2011. máj. 28. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen, mivel egyedül van, éjjel-nappal foglalkozok vele, és már szinte "beszélgetünk" egymással :D Én is imádom.
2011. máj. 29. 09:31
 5/6 anonim ***** válasza:
Társat, azonos neműt és nála legalább fél évvel fiatalabbat nem szeretnél neki? Semmit nem láttál még a malac igazi arcából, ha egyedül van. Foglalkozhatsz vele orrvérzésig, akkor sem tudod pótolni egy másik malac közelségét.
2011. máj. 31. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Februári születési, szóval még kamasz. Szeretnék majd neki egy kislányt, csak ahhoz előbb meg kell csinálnunk neki a nagyobb helyet, az pedig még épp folyamatban van.

Tudom milyenek ha van társuk, volt régen egyszerre 4-5 malacom is és tudom milyen jól érzik magukat együtt meg milyen bolondok olyankor :Đ

2011. máj. 31. 16:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!