Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Tehetek be a ketrecbe kerámia...

Tehetek be a ketrecbe kerámia tálat a tengerimalacomnak?

Figyelt kérdés
A kajának gondoltam.Sajnos elég sokat rágja a ketrecet,pedig nem is egyedül van.Lehet hogy megrágná és felsértené a száját?
2011. máj. 29. 20:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Lehet betenni neki. De én nem tennék be neki olyat. Vannak olyan nehéz tálkák tengerimalacnak és hörcsögnek is aminek közepére rá van rajzolva a rágcsáló színesen. Nem tudom az miből van, de az én hörcsögömnek pl. egy ilyen van.
2011. máj. 29. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nekem is olyan tálkája van, mint az első hozzászóló írta, bele van rajzolva egy hörcsög ábra...Az jó kis tál, nehéz is, felborítani sem tudja. Szerintem is olyat szerezz be. üdv.
2011. máj. 29. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

[link] ilyenre gondoltam,de kerámia..ez is.

És nektek nem rágcsálja meg?Van egy hörcsögöm is,de neki is kis műanyag a tálkája.

2011. máj. 29. 20:12
 4/12 anonim ***** válasza:
Nekem a nyuszimnak van bent kerámia tál, nem tudja megrágni
2011. máj. 29. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
És köszönöm a válaszokat!
2011. máj. 29. 20:13
 6/12 anonim ***** válasza:
Nekem nem rágcsálja, de műanyagot szerintem ne tegyél be, azt viszont meg tudja rágni....inkább kerámia
2011. máj. 29. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Első vagyok! Amit belinkeltél az szerintem megfelelő!! Azt nem tudja megrágcsálni!!
2011. máj. 29. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

az enyémeknek műanyag van, és azt sem rágcsálják. amit linkeltél az teljesen megfelel.

tegyél be nekik szénát és botot, h azt tudják csócsálni :D

a rácsot eddig nagyon ritkán rágták az én malijaim. ellenben a höri anno folyamatosan :D

2011. máj. 29. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Amit boltban kapsz és nem fém meg nem műanyag, az mind kerámia, és azért ajánlják kisállatoknak, mert nekik való, nem tudják se felborítai, se eltörni, se semmilyen módon kárt tenni benne. Ha mégis elrágja a kerámiát a malac, akkor minden tiszteletem az övé.
2011. máj. 29. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
pont ugyan olyan van a tengerimalacomnak amilyet linkeltél :) nem rágja meg, hisz a tápot eszi belőle, nem éhezik :)
2011. máj. 29. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!