Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Aranyhörcsögön ez megfázás...

Aranyhörcsögön ez megfázás jele lehet?

Figyelt kérdés
1-2 napja vettem észre hörcsögömön, hogy tüsszög .. az orrán nem látnám h folyna .. és eszik is és el is fogadja a kaját amit adok neki, iszik is. Egyetlen probléma ez a tüsszögés. Nem hinném, hogy a forgács miatt mert nem poros. Lehetséges, hogy megfázott kicsit? Ha igen, mit javasoltok elvigyem állatorvoshoz vagy ha vitaminos dolgokat adok és melegen tartom akkor kigyógyul, mert nem olyan szintű a megfázás? Mert nekem azt mondták ebből még kigyógyulhat, nem vészes. Amúgy ma cseréltem ki a helyét.. tettem be neki ilyen "hörcsögágyat" ilyen puha kis anyag amivel ki tudja bélelni a kis helyét és melegen is tartja.
2011. máj. 31. 00:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Enyém is tüsszögött kiskorában, elmúlt neki.
2011. máj. 31. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy megfázott igen. Az enyémnek rongy van betéve, azzal szokott betakarózni. :) Többféle van neki: ilyen finom anyagból van.

Viszont nekem egy régebbi hörcsögömnél a tüsszögés sajnos nem megfázást jelentett, hanem szívproblémát...én is azt hittem akkor, hogy csak egy kis megfázás. Elvittem dokihoz és ott derült ki. :( Nem sokkal utána meghalt szegénykém. :(

Szerintem vidd el állatorvoshoz, ő majd megmondja, hogy miért tüsszög. Remélem, hogy csak egy kis megfázás okozza neki!!

2011. máj. 31. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Awww, remélem én is hogy csak egy kis megfázás miatt van és hogy el fog múlni!! De elviszem dokihoz, ő többet tud mondani. és Köszönöm a válaszokat!!
2011. máj. 31. 12:19
 4/4 anonim válasza:
Igen elképzelhető a megfázás. De ha nem váladékozik az orra akkor nem súlyos. De szerintem is vidd el dokihoz. Biztos ami biztos...:)
2011. jún. 1. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!