Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mennyibe kerül egy hím vadászg...

Mennyibe kerül egy hím vadászgörény ivartalanítása?

Figyelt kérdés
Öt hét múlva fogok kapni egy kis hím vadászgörényt, és amikor nyolc hónaposan ivarérett lesz, akkor szeretném ivartalanítani. Tudom, hogy még nem most lesz, de szeretném előre tudni, hogy milyen kiadásokra számíthatok vele kapcsolatban. És hogy tényleg nagyon erősen harapnak-e (mondjuk egy csincsilla csipkedéséhez viszonyítva), és könnyen meg lehet-e szelídíteni, ha még ilyen piciként kerül hozzám?
2011. máj. 31. 22:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen,nagyon erősen harapnak néha alig lehet lehámozni az ujjaidról,de azért túl lehet élni.Egy alapszabály:soha ne bántsd.Le lehet nagyon könnyen szoktatni.sok sok szeretettel.Mivel még fiatal és a testvéreivel/görénytársaival úgy játszik hogy harapdálja azokat nem feltétlen rosszindulatból harap,lehet hogy spontán játékból.Az első kérdésedre viszont sajnos nem tudok válaszolni,bocsi.
2011. máj. 31. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Sokba,mert azon kívül egy csomó oltás is kell neki.
2011. máj. 31. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia! Görim még nem volt, de macska fiú ivartalanítása 5-9 ezer. Az enyémet 5600-ért ivartalanították, oltásokkal együtt otthagytam 12 ezret, szerintem ilyesmire számíthatsz görénynél is, de nem tudom biztosan.
2011. máj. 31. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, természetesen minden oltást megkap, fő a biztonság, van egy kisfiam is, így nekünk is érdekünk. :)
2011. jún. 2. 12:43
 5/5 anonim válasza:

Szia!

Gondolom azóta már megérkezett a kisgöri?!

Biztos nagyon aranyos?!

2011. dec. 9. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!