Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Patkány tenyésztők? Esetleg...

Patkány tenyésztők? Esetleg tudna ajánlani valaki egy jó patkány tenyésztőt? .

Figyelt kérdés

Lehetőleg Budapesti, lelkiismeretes tapasztalt patkány tenyésztőt keresek. Különösen érdekelnek a dumbo fülű vagy más nehezebben beszerezhető fiatal állatok.


Nagyon megköszönném a segítséget!


2011. jún. 1. 13:58
 1/9 anonim ***** válasza:
48%
Esetleg: Orbán kormány?
2011. jún. 1. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
2011. jún. 1. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
poénos megjegyzésekre nem vagyok kíváncsi! köszönöm...
2011. jún. 1. 14:19
 4/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a web lapot...
2011. jún. 1. 14:20
 5/9 anonim ***** válasza:
Én innen vettem az enyémeket: [link]
2011. jún. 1. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

A Demetrios Kennel nevű oldalt én is megtaláltam. Megbízhatónak tűnik. Megkérdezhetem, hogy milyen patkányt vettél? És minden oké vele? Egészséges?És még aszt is megszeretném kérdezni, hogy menyibe került..?

köszönöm szépen.

2011. jún. 1. 15:23
 7/9 anonim ***** válasza:
Egy fekete berkshire-t és egy nyérc berkshire dumbot, még régebben, most 1,5 évesek. Lekopogom, de eddig nem volt semmi komolyabb bajuk, egyszer-kétszer egy kis megfázás becsúszott. A fekete 1000 Ft-ba került a nyérc pedig 2000. Egyébként nagyon aranyosak, teljesen kezesek, szelídek voltak már akkor is, amikor megkaptam őket. A tenyésztő lány is kedves, kicsit büdi volt nála, de hát amennyi állata van, nem csodálom. :D De szép állatai vannak, látszik, hogy törődik velük.
2011. jún. 1. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Juj köszi szépen sokat segítettél..:) szépek lehetnek a patkányaid.:) Nekem huskym volt hófehér. És 4 évig élt.De nem is látszott rajta a kor. A halála is szép volt. Természetes. Imádtam, és azóta szeretnék egy újabb patit...:D
2011. jún. 1. 16:50
 9/9 anonim ***** válasza:
Én is ricanta-t ajánlom, az első link, aranyos, szép, játékos, barátságos patkányai vannak.
2011. jún. 2. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!