Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Van egy fiu törpehörim! Olyan...

Van egy fiu törpehörim! Olyan bézs szinű! De szeretnékmég egy arahörit is (persze külön! és ha mondjuk lányt veszek akkor összerakhatom őket? Csak játszani (kicsiket nem igazán akarok, meg a bézst nem is olyan jó tenyészteni!

Figyelt kérdés
2011. jún. 1. 16:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Ne tedd őket össze!

Én egyszer összetettem 2 hörit és egymásnak estek. Alig tudtam őket szétszedni és az egyik véresre harapta a másik fülét :S

2011. jún. 1. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
de attol vehetek egy lány aranyhörit??!!ha nem rakom össze öket!mert én lehet h inkább fiut veszek,még nem tudom!de ha fiu lesz akkor semmiképp nem rakom össze!ja és kösz
2011. jún. 1. 17:10
 3/11 anonim ***** válasza:
persze, hogy vehetsz hörit :) amennyit csak akarsz:)
2011. jún. 1. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Igen, vehetsz, de semmi esetre sem kockáztasd meg összetenni őket! Régebben nekem is volt 2 hörcsögöm összerakva és állandóan verekedtek, míg végül kiharapta az egyik a másiknak a szemét és ömlött belőle a vér, fél szemére megvakult! Na azóta csak 1 hörit tartok.
2011. jún. 1. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Ácsi.

Törpehörcsögnek és aranyhörcsögnek nem is tudnak kicsinyei lenni, hiszen más fajba tartoznak. Viszont bánthatják egymást.

2011. jún. 2. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Miután úgysem rakhatod össze őket, teljesen mindegy, milyen nemű aranyhörit veszel.
2011. jún. 2. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

jolvan köszi!akkor lehet hogy inkább fiucskát veszek!uristen!én biztos sirtam volna 18.03 -as iró!gondolom te is sirtál!10.07-es válaszoló nem akartam öket pározatani amugy sem!csak max barátkozattani egymással!

köszzii a válaszokat

2011. jún. 2. 16:42
 8/11 anonim ***** válasza:

18:03-as vagyok:

Igen, nagyon sírtam akkor. A sérült kis hörcsögömnek nem győztük hideg vizzel elállítani a vérzést, és azonnal mentünk az állatorvosi ügyeletre (ez egy olyan nap történt amikor már késő este volt, így csak ügyelet volt), de rohantunk vele azonnal. De sajnos a kis szemét már nem lehetett megmenteni, így egy szemére megvakult. Ez a kis höri ráadásul később daganatos is lett. :( Nagyon szerencsétlenül járt, soha nem felejtem el őt! :( Rengeteg szenvedésen keresztül ment. :(

2011. jún. 2. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
jajj szegénykém :(tényleg rossz volt neki!nekem az elsö hörieim(mert párba volt)és a fiu daganatos let a nyakánál!már nem volt ott szőre alig tudott enni!meg mikor simiztem mindig kilapult a kezembe!annyira édes volt!egyszer mikor igy simiztem és kilapult a kezembe elkeztem bőgni mert azthittem meghal és alig birtam abba hagyni!de nemsokkal rá meg is halt szegénykém!egyedül ő volt az a hörim amelyik kilapult a kezembe és nyugis volt!amik mostanság voltak(utána)azok mind nagyon élénkek voltaak ésALIG LEHETETT ÖKET MEGSIMIZNI!A NEVE EGYÉBKÉNT RUDI VOLT ÉS MÉG MINDIG FÁJ AMIKOR RÁ GONDOLOK! :(
2011. jún. 2. 18:00
 10/11 anonim ***** válasza:

Rettentően sajnálom őt!! :((

Egy másik hörcsögömnek is elég csúnya halála volt. Ő szívbeteg volt, jártam vele az orvosokat. És pont ott voltam vele az orvosnál, a höri épp mászott ki kapaszkodva a dobozból és mászás közben állt le a szíve a szemem láttára!! :(( Hirtelen egyik pillanatról a másikra, mászás közben érte a halál! :( Még próbálták újraéleszteni szegényt, de hiába. :( Aztán onnan már halottan vittem őt haza és aztán eltemettem. :(


Egy másik hörimnek pedig pontosan nem tudom mi baja volt, de hiába evett, állandóan fogyott és fogyott egyre jobban, és egyre kevesebb ereje volt már. Ő még a nevére is hallgatott emlékszem, és amikor szóltam neki hogy jöjjön hozzám, adok neki finomságot, már jött is! Lehet hogy bélelzáródása volt...Vele is voltam dokinál, de hiába. :(

2011. jún. 2. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!