Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Deguketrecet mivel lehet...

Deguketrecet mivel lehet tisztítani?

Figyelt kérdés
Eddig csk vízzel öblítettem le , de ma születtek kisdeguk ( 2 degut vettünk, az eladó férlenézte[ két lány degut kértünk ] +3 degu, őket elajnádékoztuk, megint vehmes eltt +2 degu, ők még meg vannak, most már a fiút (vagyis az apát) elajándékoztuk, most van 2 fia, meg egy anya , +3 kölyök ... ) szóval, mivel lehetne kitisztítani? pont holnap kéne, ezért azért is parázok, hogy nem zavarja-e a szagom az anyát...
2011. jún. 3. 20:48
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát egyrészt vedd külön a két degut, mert tönkre fogod vágni az anyát a kölyökgyártással... Az eladó meg nem félrenézte, hanem belesz*rt, ők úgy szokták sajnos. Ha meg zavarja az anyát a szagod, akkor gondold át az életedet, mert a saját állatod, jó kapcsolatban kéne hogy legyél vele, nem szabadna zavarnia annak sem, ha kiveszed a félnapos kölykeit és megfogdosod.

Másrészt meg tisztítsd a ketrecet ecettel, az nem ártalmas nekik. Takarítás közben kva büdös, de gyorsan elillan, és nem kell vegyszereket használnod.

Egyébként mi köze volt a kölykös sztorinak az eredeti kérdéshez? :D

2011. jún. 3. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Pardon, szóval nemek szerint vedd őket külön, na. A fiai is simán felcsinálják, még csak nagyra sem kell nőniük hozzá.
2011. jún. 3. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

jááááj :S

nincs másik ketrecünk!

Vagyis van, de az nagyon kicsi, és szerintem az kínzás lenne. Amúgy a két fiú még nem ivarérett (legalább is szerintem nem )

2011. jún. 4. 14:06
 4/4 A kérdező kommentje:
de ahogy tudjuk, megoldjuk, csak anya nem dolgozik, mert műtve volt, apa meg még nem kapott fizetést. szóval, megoljduk. köszi
2011. jún. 4. 14:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!