Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Lehet sünit meg dzsungáriai...

Lehet sünit meg dzsungáriai törpehörcsögöt egy terráriumban tartani?

Figyelt kérdés

csak gondolkoztam azon most este ahogy egy sünit követtem, hogy tarthatnám-e a hörimmel?

De egyálltalán meglehet szekiditeni a sünt vagy van házi sün?


2011. jún. 3. 23:25
 1/8 anonim ***** válasza:
68%
Tudtommal nem szabad sünt tartani. Vannak ilyen kis pet sünök, de elég nehéz hozzájutni és tartani sem, meg asszem nem is épp olcsó állatka. És tuti nem jó hörcsöggel együtt tartani. :D
2011. jún. 3. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
75%

NEM!!!!

A törpehöri nem bírja a társaságot, főleg nem a süniét, ami megszúrkálná, ha éppen olyanja van.Elégedj meg a hörcsöggel.

2011. jún. 3. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

hát hörcsöggel együtt biztos nem..

azt nem tudom, h meg lehet e szelidíteni, de állatkereskedésben láttam már albinó sünit..nagyon édes vt:) cs drága..asszem 20ezer vt..ha nem több

2011. jún. 3. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
eszedbe ne jusson! :O
2011. jún. 3. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
jó... Csak egy ötlet volt
2011. jún. 3. 23:45
 6/8 anonim ***** válasza:
A sün konrkétan megeszi a dzsungit (mindent megpróbál megenni, ami nála kisebb), úgyhogy még csak összeismertetni se próbáld őket. A sün ragadozó, ezt tartsd szem előtt mindig!
2011. jún. 4. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Egyébként a keleti sünt, ami nálunk szabadon él, tilos tartani, mivel védett állat, és nem is lakásba való, szagos, hangos, és nagyon mehetnékje van. Amit tarthatsz otthon, az az afrikai fehérhasú törpesün, a füles sün, vagy a süntanrek (ami csak a nevében meg a külsejében sün, rendszertanilag nem az). A [link] -n tájékozódhatsz felőlük.
2011. jún. 4. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ezek természetesen szelídek, legalábbis ha rendes tenyésztőtől veszed, nem boltból. Nem is mondig olcsóbb a bolti, úgyhogy mindenképpen azt javaslom, hogy tenyészetből vegyél, ahol a tartásában is tudnak segíteni, mert az sem mindig egyszerű, a boltosok meg nem értenek hozzá, mert még viszonylag új kisállat az országban.
2011. jún. 4. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!