Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Tengerimalacnak függőágy házilag?

Tengerimalacnak függőágy házilag?

Figyelt kérdés
Egy kis törölközőből akarom, amin elfér. De hogyan tudnám megcsinálni?
2011. jún. 4. 14:29
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
minek? szerinted belefeküdne? :D
2011. jún. 4. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

igen, vannak akik használnak, és szeretik is a malacaik.

de engem az érdekelne hogy tudnék csinálni.

2011. jún. 4. 14:47
 3/18 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Nem baj,nem mindenki ért a tengerimalacokhoz!

Plüssanyagból vagy keményebb vászonból függőágyat készíthetünk. A téglalapformára szabott anyag négy sarkára kötözőt varrunk, s megfelelő magasságban a rácshoz kötjük.

Az olyan műszőrmével bélelt és zsákformára szabott anyag, melynek egyik vagy mindkét oldalát összevarrjuk (összekapcsoljuk), malacok körében szintén kedvelt. Ilyen búvóhely/pihenőhely kisebb-nagyobb módosítással az állatkereskedésekben kapható, kutyák/macskák számára készült párnából is előállítható.

Szia!

2011. jún. 4. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2011. jún. 4. 15:16
 5/18 anonim ***** válasza:

Én nagyon egyszerűen készítettem házilag.

Egy kisebb konyharuhát félbehajtottam, mind a 4 sarkát kilukasztottam egy hegyes ollóval, belefűztem egy madzagot, és kikötöttem a ketrec rácsaihoz. Imádják!

2011. jún. 4. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
na én is végeztem az enyémmel. törölközőt félbehajtottam, összevarrtam és kibéleltem vattával, majd hozzávarrtam a madzagokat és felkötöttem neki. :) most próbálom hozzá szoktatni, abba raktam az uborkát :D remélem megszereti, és rájön hogy abban csak aludni kell, nem enni :D
2011. jún. 4. 16:44
 7/18 anonim ***** válasza:
Meglátod,nagyon szeretni fogja majd!
2011. jún. 4. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
erről képet tudna vki mellékelni? vhogy nem tudom elképzelni, ahogy egy malac fekszik egy függőágyban, pedig voltak nekem is :D
2011. jún. 4. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

tessék itt egy kép:

[link]


de hogy tudnám beleszoktatni? mert igazából nem tudja mire való :) már tettem neki a szélére uborkát és utána a malacot is beletettem, hogy jó élménye legyen ezzel kapcsolatban. de miután megette kimászott belőle. rá fog jönni magától? vagy hogy segíthetnék neki?

2011. jún. 4. 22:23
 10/18 A kérdező kommentje:

és itt van amit én csináltam:

[link]

2011. jún. 4. 22:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!