Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Rágcsálóirtás lesz a panelházu...

Rágcsálóirtás lesz a panelházunkban! Lehet baja az én állatkáimnak?

Figyelt kérdés
Csak a lépcsőházban lesz irtás, de nekem tengerimalacom, hörcsögöm és egerem is van. Lehet ettől bajuk?
2011. jún. 6. 10:23
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha a lakásban nem lesz irtás akkor semmi bajuk nem lesz. Egyébként is a rágcsálókat általában méreggel irtják, ha megeszik akkor pusztulnak el. Ha a te állataid nem jutnak hozzá, akkor nem lehet semmi gond.
2011. jún. 6. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Eszter:) ***** válasza:
de viszont ha ilyen sray-s akkor lehet bajuk mert az könnyen bejut!!
2011. jún. 6. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

nekem tengerimalacaim vannak,az egyik szoba csak az övéké


kb 3 hete volt nálunk is,bejöttek a lakásba is,de abba az egy szobába nem engedtem őket,mert a földön spriccoltak szét vegyszert,és az állatkák is a földön vannak



ha ketrecben van minden állatod,akkor csak tedd őket magasabbra és mondd a permetezőnek hogy rájuk vigyázzon


az hogy 2 méterrel odébb fúj,az nem baj


de moss jól követ másnap (1 napot álljon a vegyszer,nekem azt mondták),és csak utána engedd őket szabadon

2011. jún. 6. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Nálam is külön szobájuk van a malackáknak :)

Na az tuti, hogy a lakásba nem engedem be őket, engem nem érdekel!!!

2011. jún. 6. 10:38
 5/10 anonim ***** válasza:
Az nem jó ötlet, hogy nem engeded be őket, az ilyen irtás akkor hatékony, ha mindenhová bejutnak, ahová kell. Inkább vidd el őket egy napra barátnőhöz vagy ilyesmi. Egyébként szerintem amúgy is vidd el őket, ha csak a lépcsőházban lesz is irtás. Biztos ami biztos.
2011. jún. 6. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
De hova vigyek 4 tengerimalacot, egy hörcsögöt és egy egeret? Egy teljes szobát elfoglalnak! Ráadásul anyukám is ugyanebben a házban lakik, szóval nem tudom őket vinni sehova.
2011. jún. 6. 10:55
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha sprays irtás lesz, akkor szerintem jobban teszed, ha egy-két napra elküldöd őket nyaralni egy rokonhoz vagy ismerőshöz. Vagy kérdezd meg telefonon az állatorvost, ő biztos tudja, hogy mennyire veszélyes rájuk!
2011. jún. 6. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

ha nincs óriási tátongó lyuk az ajtónál,akkor nem lesz bajuk

ha nagy a rés az ajtónál,akkor törölközővel körbetömöd,és nem nyitsz rájuk 1-2 órát,addig leülepszik az összes méreg,felmosol fertőtlenitővel és kész

2011. jún. 6. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
hol laksz?
2011. jún. 6. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nálunk is volt rágcsálóirtás. 2 nyuszim meg 2 hörcsögöm van. A 2 nyuszit elküldtem a nagyihoz, a höriket meg a barátnőmhöz az irtás előtt 2 nappal. Szerintem tedd ezt te is:)
2011. jún. 27. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!