Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Deguval hogy foglalkozzak?

Deguval hogy foglalkozzak?

Figyelt kérdés
Azt mondták, ha egyet veszek akkor 2-3órát is kell vele naponta foglalkozni, de ez miből áll? Azon kívül, hogy kiveszem és fogdosom, simogatom?
2011. jún. 6. 13:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Azon kívül semmiből.
2011. jún. 6. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondták a degu társas lény és depressziós lesz (HIÁBA FOGLALKOZOL VELE SOKAT) és mindig kettőt vegyek, akár egyneműeket ha nem akarok szaporulatot. Ezt nem egy helyről hallottam és eddig amelyik ismrősömnek degu volt legalább 2-őt tartottak! Én is kettőt tartottam, kislányokat és nagyon jól elvoltak egymással és akkor így szinte nem is kellet velük foglalkozni, főleg, hogy az előírtnál nagyobb helyet tudtunk biztosítani nekik. Sokszor a munka mellett csak este volt időnk amikor takarítottuk az óljukat, egyikőnk vigyázott rá, addig voltak babusgatva.
2011. jún. 6. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez marhaság. Jól érzi magát, ha sokan vannak, de rengeteg degu él egyedül és semmi baja. A miénk is egyedül van évek óta, és köszöni szépen, nagyon jól érzi magát, pedig nem is csucsujgatjuk éjjel-nappal, egyszerűen csak forgalmas helyre raktuk, ahol együtt él a családdal, egész nap jövünk-megyünk, megy a tévé, néha benyúlunk megsimizni, így nem unatkozik.
2011. jún. 6. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az enyém egyedül van mióta kinyírta a másikat, de egész jól megvan. Ha itt vagyok az albérletben egész nap szabadon van.

Leginkább a hűtő alatt melegszik, öreg már.

Ha a konyhába megyek előjön és folyton kaját kunyerál.

Meg bejön a szobába, felmászik a lábamon aztán üldögél a fotel karfáján vagy bemászik a ruhámba.

Szóval feltalálja magát.

2011. jún. 8. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!