Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Most akkor fiúk vagy lányok a...

Most akkor fiúk vagy lányok a törpehörcsögök?

Figyelt kérdés
Van 2 törpém és már régóta együtt vannak. Nem veszekednek. Szóval nem egyneműek, de különböző nneműek sem lehetnek, mert akk csinálták volna már. Akk most milyen neműek? bocsi a rossz megfogalmazásért!!
2011. jún. 6. 18:16
 1/9 anonim ***** válasza:

Nekem is volt párban töpehörim, tuti fiú-lány, mert látni a különbséget! Mégsem voltak egyszer sem picik. bár nagyon nem bántam, mert nem akartam minden hónapban piciket, ráadásul tesók voltak. Leszólni nem kell, így kaptam őket, tudatlan ajándékozó miatt meg nem vagyok hajlandó megválni egy hozzám került állattól sem.


Szóval a lány höri gombócabb formájú, mint a fiú, utóbbi kicsit karcsúbb, illetve heréi vannak, ami azért nyilvánvaló nemi jelleg. Nézd meg a tiédnek van e!

2011. jún. 6. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Mit takar az, hogy régóta?

Egyébként simán lehet, hogy különböző neműek, csak valamelyik nem termékeny. Annak kisebb a valószínűsége, hogy azonos neműek és nem verekednek (már, ha tényleg olyan régóta együtt vannak)

2011. jún. 6. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Majd megnézem, köszi mindenkinek

igen,

régóta együtt vannak :)

2011. jún. 7. 14:45
 4/9 anonim válasza:
Ha testvérek akkor nem verekednek
2011. jún. 7. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
oké :) köszi
2011. jún. 8. 06:42
 6/9 anonim ***** válasza:

[link]


Itt az oldal végefelé van egy kép, amin illusztrálva van a különbség fiúk és lányok között. Egyébként, ha egy alomból kerültek ki és egynemű testvérek, akkor lehet nem is fognak soha verekedni, ha nem választod szét őket.:)

2011. jún. 8. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
:) majd megnézem őket, csak nem nagyon szeretik ha forditgatom őket :/
2011. jún. 8. 14:03
 8/9 anonim ***** válasza:
20:27-es, ne terjessz már hülyeségeket! Az ilyenek miatt kel fel majd egy nap arra a gazdi, hogy a hörcsögei kinyírták egymást! Nagyon, de nagyon ritka, hogy 2 azonos nemű hörcsög életük végéig békében megfér egymás mellett, legyenek akár testvérek, akár nem. Lehet, hogy elvannak egymás mellett hónapokat, akár 1 évet is, aztán egyszer csak életre menő harcot kezdenek vívni. A törpehörcsög alapjáraton NEM társas állat, de főleg nem tartható azonos nemű párban!
2011. jún. 8. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
értem, de ők tök jól elvannak :)
2011. jún. 8. 15:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!