Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Van olyan oldal, ahol forgácso...

Van olyan oldal, ahol forgácsot vehetnék tengerimalacoknak, lehetőleg olcsón és sokat, ráadásul Budapesten?

Figyelt kérdés

Bizonyos okokból sürgősen kéne forgács, lehetőleg Budapesti átvétellel. Kerestem már vaterán, expresszen, teszveszen, de vagy túl drága, vagy túl messze van:S

Az is jó ha saját tapasztalatból ajánlotok valakit akiről tudjátok hogy nem koszos forgácsot árul, olcsón.

Plusz, olcsó nagyobb méretű ketrec is érdekelne, jelenleg 80x50-es terráriumban van két malackám, de szeretném nagyobb ketrecre cserélni:-)


Segítsetek kérlek.


2011. jún. 7. 10:40
1 2
 1/13 eNerdzsy ***** válasza:

Kisállat kereskedésben kaphatsz csomagolt forgácsot 250-350Ft ami elég a malackáidnak 2 hónapig.

Azért tűnik kevésnek mert össze van préselve a könnyebb szállíthatóság miatt.

2011. jún. 7. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

2 hónapig? a préselt is csak egy cserére elég...


Direkt nem írtam, hogy állatkereskedést keresek, mert az egyrészt drága is, másrészt kevés is.

2011. jún. 7. 14:48
 3/13 anonim ***** válasza:
nem drága szerintem amit az állatkereskedésekben lehet kapni. lehet h te csak egy 15l es préseltet veszel de van ott 60 les kiszerelés is. árban pedig sztem mindehol közeli egymáshoz. esetleg ha szeretnél "spórolni" akkor mehet egy réteg csomósodó macskaalom a forgács alá.
2011. jún. 7. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Az igaz, hogy az állatkereskedés drága, a XVI. kerületben én 900 ft-ért vettem 120 litert, na az tényleg sokáig elég:) Ha érdekel, írj privátot, és megadom az elérhetőségét. Egyébként keresgélj vaterán, expresszen.
2011. jún. 7. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

nagy kiszerelésű, 120 literes forgácsot még tényleg nem láttam kereskedésben:)

Neten 300ft/120 liter áron találtam, csak kicsit messze van tőlem a hely. Gondoltam hátha tudtok budapesten valami hasonló árban fűrésztelepet vagy hasonlót.

2011. jún. 7. 16:51
 6/13 anonim válasza:
engem érdekelne a 120literes forgács!
2011. jún. 7. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Szia!76 cm-es ketrecem van eladó,érdekel esetleg?III. ker.
2011. jún. 7. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó.

Érdekelne. Képet tudsz mutatni róla? plusz további méreteket, és végül hogy milyen márka:) Köszi

2011. jún. 7. 22:20
 9/13 anonim ***** válasza:

Szia!Utolsó vagyok! A méret: 76x45x43. A kép róla:

[link]

Ilyesmire gondoltál?

Szia!

2011. jún. 8. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Nem tudom hogy Pesten van e fatelep.

Mi fatelepről szoktuk hozni a forgácsot. Viszünk két nagy ( aszem 150 l-es ) szemetes zsákot, és jól metömjük.

A két zsák 400 ft.

2011. jún. 10. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!