Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A tengerimalackák milyen...

A tengerimalackák milyen aranyos dolgokat szoktak csinálni?

Figyelt kérdés

Ennek a kérdésnek semmi értelme, csak aranyos tengerimalacokról szeretnék beszélgetni. Anyám már unja, hogy egyfolytában "fanolok", úgyhogy őt már nem fárasztom.


Idáig ahány malacom volt, mindegyiknek más-más volt a személyisége, és irtó sok hülyesége volt mindegyiknek :D A tiéketet mi jellemzi leginkább?


2011. jún. 7. 22:50
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Berregnek. :D Az aranyos. Régen, amikor voltak malacaim, az egyik olyan kis szelíd volt, hogy amikor vakargattam, felborult és szétterpesztette a lábait, hogy a hasát is vakarásszam. És mindehhez irdatlan kéjenc fejet vágott. :) Nagyon kis jó fej volt. Sajnos már nincsenek meg, de majdnem 7 évet élt mindkettő.
2011. jún. 7. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim válasza:
100%
nekem megtanulta h ki tud ugrani a "ketrecéből"...ilyen alacsony volt és nem volt rendes oldala, csak olyan 15 centis:D
2011. jún. 7. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

jó ez a téma :D nekem nem volt sosem tengerimalacom, kicsinek akartam volna de már nem kinőttem belőle. mennyit foglalkoztok velük? sok törődést igényelnek?

hány éves vagy am?

2011. jún. 7. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

19/L. A malacozásból nem lehet kinőni!


Apám azt szereti bennük, hogy visítanak, amikor hazajön. Direkt mindig ezért ad neki kaját minden alkalommal, amikor hazajön. A mostani malac a bejárati ajtó csapódását jegyezte meg, de az első malackám már akkor elkezdett vinnyogni, amikor apám autója befordult az utcánkba... nagyon okos volt. Persze mire apa hazaért, addigra már kifáradt a nagy visításban...

2011. jún. 7. 23:14
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

nekem 2 rosszcsontom van.

olyan hisztit levágnak a kajáért, hogy ihaj :D


mikor hazaér az "apjuk" akkor meg tekintgetnek felfelé, hogy hol van.

ha dumálsz hozzájuk a ketrec szélén, akkor odajönnek.


esténként meg olyan rodeó van, hogy szétszedik a lakást :D


imádom a kis disznókat, a legjobb fej állatok. :D

2011. jún. 7. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

Nagyon jó fejek :D Főleg a mohóságuk röhejes, ahogy odavannak a kajáért. Eddig mindegyik malacom úgy vetette rá magát egy szál répára, mintha hetek óta nem ettek volna. De olyat is csináltak már, hogy nem voltak éhesek, de azért szétrágták a répát. Aztán kis répadarabok voltak az egész lakásban.


Eddig két kisfiúm volt és egy kislány, és úgy vettem észre, hogy sokban különböznek. A fiúk csak rövid ideig szeretik a simit, aztán pörögnek tovább, a kislány pedig nagyon imádta. Mindig rátettem egy párnára, és ott elfeküdt. Talán ezért döntött úgy egy nap, hogy keres magának egy párnát... Szokás szerint kiengedtük futkározni, és valahogy betúrta magát a nagyszobába (ki tudta nyitni az ajtót...). Elkezdtük keresni, de sehol nem volt. Mikor zacskót zörgettünk meg uborkát ropogtattunk, akkor kezdett csak el nyöszörögni, de még mindig nem jött elő, és mintha a falból szólt volna a hang... Ötletünk sem volt, hol lehet. Szó szerint az egész lakást átkutattuk.


Végül anyám ágyának az ágyneműtartójában találtuk meg. De ott eszünkbe sem jutott volna keresni! Anyám csak felnyitotta a kanapét, és képzelhetitek, mekkora volt a meglepetés, amikor megláttuk, hogy ez a kis dög ott trónol egy halom párna tetején, és elégedetten röfög.


Kiderült, hogy az ágyneműtartó egyik fele le volt szakadva a földig, a kis marha meg ezt megtalálta, és bemászott. Mindent a kényelemért.

2011. jún. 7. 23:32
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

nekem 2 kislányom van :D tényleg imádják a simit, burrognak egész végig :D


jaaaaaj, malacooook :D megyek, megdögönyözöm őket :D


azt is bírom bennük, h nyitott szemmel alszanak. olyan kis csíkszemük van, amikor szuszik :D

2011. jún. 7. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Az enyémek mind csukott szemmel aludtak. Lassan, nagyon lassan csukódik le a szemük, sokszor csak hunyorítanak.
2011. jún. 8. 00:01
 9/22 anonim válasza:
100%

Hehe.. jó kis téma!:D

Nekem eddig 2 malacom volt, vagyis a második most is megvan még. Mind a kettő lány... Az elsőt mikor megkaptam, annyit foglalkoztam, vele amennyit csak tudtam... nagyon szerettem őt, mindig tiszta volt, csak az a sok vinnyogás nem hiányzott.. xD Dehát ez velük jár!:D A mostanival sajnos nem tudtam annyit foglalkozni, így egy kicsit félősebb is mint a első volt... és mit ne mondjak írtó koszos is... sajnos nem tudok vele mit kezdeni, mert épp oda piszkít ahol az itatója van.. és szíves-örömest fekszik oda alá..-.-"

Nah persze ha zörög bármilyen zacsi ő mindig azt hiszi, hogy enni kap, hiába van teli a tálaxD

Ő azt jegyezte meg, hogy minden este lefekvés előtt kap ubit, vagy az éppen soron lévő "nasi-t". Így minden este 10 óra körül rákezd, hogy megkapja a napi adagot!xD Ez persze kezdetben arra szolgált, hogy ne a házát rágja míg elalszom, de most ezt mellőzzük, mert nagyon meleg van!:D

17/L

2011. jún. 8. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

Nekem két kislány malackám van, perui mindkettő.


Az nagyon édes, amikor rumbáznak egymásnak és a popójukat billegtetik :) Meg amikor "popcornoznak"!


Egyébként folyamatosan hallom a komforthangjukat, egyébként meg vagy visítanak a kajáért (már akkor, mikor elindulok a hűtő felé), vagy burukkolnak.


Megtanítottam nekik, hogyan kell a petrezselymet "kérni" Már csak kimondom, hogy PETREZSELYEM, és két lábra állva nyújtóznak a finomságért.


A párommal nagyon szeretjük őket, ők a gyerekeink, és a lehetőségekhez mérten minden igényüket igyekszünk kielégíteni. Kicsit el vannak kényeztetve :)

2011. jún. 8. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!