Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A tengerimalacomnak ráragadt...

A tengerimalacomnak ráragadt egy mag a fogába vagyis beleragadt hagyjam vagy majd kiszedi ő maga?

Figyelt kérdés
2011. jún. 8. 17:49
 1/10 anonim ***** válasza:
Óvatossan fogpiszkálóval ki lehet szedni!
2011. jún. 8. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nekem is volt ilyen, a napraforgómagba szerencsétlen úgy harapott bele, hogy üres volt, de mivel a közepébe harapott, a száját se tudta becsukni... :)

Szedd le fogpiszkálóval ÓVATOSAN. :)

2011. jún. 8. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
nekem is pont ez : )) ok köszi
2011. jún. 8. 18:04
 4/10 anonim ***** válasza:
Pont ezért nem kell neki napraforgómagot adni...
2011. jún. 8. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szedd ki neki! És ne magkeverékkel etesd, a tengerimalac nem magevő! A fő tápláléka a széna legyen, gyümölcsökkel, zöldségekkel, és mellé kiegészítésképp jó minőségű pelletált tengerimalactáp.
2011. jún. 8. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Magra is szüksége van!
2011. jún. 9. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nincsen. A pelletált tápba bele van darálva az a mennyiségű és olyan gabona, amire szüksége van. E mellé maximum egy kis hántolt zabot lehet adni.
2011. jún. 9. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
jaaj mer kivagyte -. -
2011. jún. 9. 16:10
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Jó, akkor etesd nyugodtan továbbra is kukoricával meg napraforgóval, csak aztán ne csodálkozz, ha brutál módon elhízik és elpusztul idő előtt, vagy egy lenyelt héjdarab perforálja a belét. Ha nem fogadsz meg tanácsot, minek kérdezel? Több mint 10 éve tartok és tenyésztek tengerimalacokat, szóval elhiheted, hogy nem légből kapott dolgokat írtam.
2011. jún. 9. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
20%
Nem kötekedésből, de én is adok neki magot, és már 3 éve nálunk van, él és virul,köszöni szépen. Lehet, hogy az agyontenyésztett tengerimalacok érzékenyebbek, mint a keverékek? Télleg nem kötekedésből, de ez van.
2011. jún. 17. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!