Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Szerintetek melyiket válasszam?

Szerintetek melyiket válasszam?

Figyelt kérdés

csíkos fűegér vagy lemming vagy zsírfarkú egér????

válaszoldat indokold!köszi előre a válaszokat:)


2011. jún. 11. 15:44
 1/5 anonim válasza:

Én a zsírfarkú egeret ajánlom, mert az eggyik ismerősünknek volt ilyen egere és tündéri teremtés.A lemminget azért nem ajánlom ,mert már nekünk is volt és hát nem nagyon jött be.....

Sajnos a csíkos fűegeret nem igazán ismerem.

2011. jún. 11. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én a fűegérre szavazok, indoknak annyit tudok, hogy nekem is az volt.:) Többit nem ismerem igazán. De nagyon jópofa volt, hamar kezes lett, könnyű volt tisztán tartani.
2011. jún. 11. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat!:)

hát még nem tudtam dönteni de mit gondoltok a dzsungáriai törpehörcsögről vagy a szíriai aranyhöriről?

2011. jún. 11. 17:48
 4/5 anonim ***** válasza:
Törpehörik nekem is vannak! Nagyon aranyos, kicsi és praktikus állatok. Könnyen szelidíthető, szeret kint futkosni, heti 1 tisztítással, teljesen szagtalan. Kedvencem a pearl szinváltozat. De van egy mandarin és egy vadas is nekem.:) Arra ügyelj, hogy magányos állatok és területvédők. Egy terráriumban egy legyen. Nem fér össze másikkal, ivarérettség után, testvérét is megölheti akár. Tehát egyedül tartsd, azt szeretik. Ugyan ez igaz az aranyra is. Üdv.
2011. jún. 11. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

nekem is a pearl a kedvencem:P

még csak vadasom volt de most vagy egy mini kasmír kosorrú törpenyuszit szeretnék vagy egy kis pearl dzsungit....

2011. jún. 11. 21:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!