Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mi baja van a nyulamnak?

Mi baja van a nyulamnak?

Figyelt kérdés
Úgy viselkedik, mint egy idegbeteg. Ha kiengedem a ketrecből bebújik az ágy alá, és órákig ki sem jön. Amikor meguntam és megpróbáltam kitolni onnan, nem egyszer odakapott. Ha kijön, elugrál az ágyra és addig tépi a takarót míg ki nem szakad, ilyenkor lezavarom. Mi a baja?
2011. jún. 12. 01:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Az enyém valamikor egész délután az ágy alatt van,szeret elbújni,mindent megrág,kapar az enyém is ha kicsit ideges én ölbe szoktam venni és akkor megnyugszik.
2011. jún. 12. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Szerintem lehet, hogy ingerszegény életet él és kicsit már begolyózott vagy csak ilyenkor próbálja kiélni magát.

Egyébként mindig ilyen volt vagy csak mostanában?

2011. jún. 12. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
ha a nyulad ilyet csinál, több mint valószínű hogy teis eléggé ingerlékeny vagy.. az állatok felveszik az ember által leadott ingerjeleket, és legtöbbször hat is rájuk... De a másik valóban az ingerszegény környezet lehet, javasolni tudnám hogy többször vidd ki mondjuk egy parkba, vagy tudomisén, de azért ő sem lehet mindíg ugyanott
2011. jún. 12. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Csak ha kiviszi a parkba akkor meg elfut,szóval inkább én nem vinném.
2011. jún. 12. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
2 hónapja van nálunk, első pár hétbe nem csinált ilyet, nyugalmasan ugrált a szoba közepén, játszott a labdájával, de most ennek a vidámságnak jelét sem adja. én sem vagyok feszült, sőt most minden jól alakul. és soha nem vertem vagy ütöttem meg, úgyhogy nincs oka félni tőlem. szóval nem értem.
2011. jún. 12. 14:57
 6/12 A kérdező kommentje:
szerintem nincs ingerszegény környezetben. szabad tere van, az egész házban ugrálhat, még az udvaron is kint szokott lenni. két macskám van rajta kívül, akiket a nyuszi szokott kergetni, szóval nem is az hogy bántanák. a családban mindenki nagyon szereti. sokat van simogatva és foglalkozva vele.
2011. jún. 12. 15:06
 7/12 anonim ***** válasza:

Akkor lehet, hogy csak annyi történt, hogy felnőtt.

Az édes kis nyusziból öntudatos nagyfiú, nagylány lett.

2011. jún. 12. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
ha ez a helyzet énis az utolsó commentelő mellett állok.. ezt el kell tudni fogadni, majd ezt is elnövi..:)
2011. jún. 12. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi baja,néha az enyém is ,,megbolondul" ,rá se lehet ismerni pedig sokat tőrődünk vele.
2011. jún. 12. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
most 4 és fél hónapos. ilyen hamar felnőtt volna?
2011. jún. 13. 20:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!