Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Néha nem jó formában lévő...

Néha nem jó formában lévő egér.. Engedjem el vagy ne? Egyedül szomorúak állítólag, de az idegen egerek meg elkergetik ha nem az ő csapatukba tartozik. Na meg lehet már túl ember szagú? Mit csináljak vele?

Figyelt kérdés
A macsekom fogta, de csak pofozgatta, külső sérülés nincs rajta, elég rosszul volt, de aztán jobban lett. Elengedtem. (A kamrában/haha/ Mert ott már úgyis vannak jó sokan szóval mindegy. ) Ott volt egy napot. Néztem de nem találtam.2 nap múlva meg ott ült ahol elengedtem. Megint nem volt jó formában behoztam a házba este már szaladgált evett, de ez így váltakozik nála. Nem akartam elengedni, csak ha jobban van. Nem felnőtt de már nem is kicsi.
2011. jún. 12. 13:54
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem tartsd meg egy egerel ugy sincs semi gond,ahogy meseltel rola szerintem egyedul nem maradna eletben.
2011. jún. 12. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem tartsd meg:) Én tuti ezt tenném...annyira kis aranyos lehetett, ahogy ott gubbasztott és várt téged:-D

Szerintem szeretett veled lenni, máskülönben nem engedte volna, hogy megfogd. Lehet egyedül tényleg nem maradna életben.

Rendezz be neki egy akváriumot, nem kell sokat foglalkozni vele, nem sokat fogyaszt:D


20L

2011. jún. 12. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen nektek....én szívesen megtartanám, tudom, hogy nincs vele sok baj...hörcsögöm is van...na meg ilyen olyan állat mentéseket már csináltam.(galamb pl.)Csak nem akarom, hogy egyedül be depizzen...na meg mivel "vad állat" lehet nem örülne a bezártságnak még ha nagy terráriumot vagy ketrecet kap is.Nagyon együtt tudok érezni szegénykékkel, még ha más örül is neki ha megfogja a macska.
2011. jún. 12. 16:03
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha kézhez szokik, akkor nem biztos hogy zavarja az egyedüllét! Amúgy szerintem legalább addig tartsd meg így ameddig fel nem gyógyul teljesen :) Végre egy ilyen ember.. Személy szerint tök sajnálom az egereket mikor mérgeket meg ilyeneket tesznek ki :( Persze értem hogy nem maradhat kamrában meg ilyesmi, de akkor is.
2011. jún. 12. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
75%
ha unatkozik,akkor vegyél mellé egy másik szelíd egeret,pl fehér egér,panda egér.
2011. okt. 28. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!