Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogyan lehet egy kicsit...

Hogyan lehet egy kicsit lehűteni a törpenyuszit?

Figyelt kérdés
A lakás leghidegebb pontjába van rakva, de ott is elég meleg van. Sokat engedem ki a hideg járólapra,de egész nap nem tudom
2011. jún. 13. 18:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Az első egy barom... Adj neki mindig friss vizet és ha melege van akkor tudja magát az ivással hűteni.
2011. jún. 13. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha van valami virág vagy ablaktisztítód kimosod (de alaposan). Vizet teszel bele, és lepermetezheted. Igaz nekem nincs törpenyuszim, én papagájomra használom. De ha neki jó akkor a törpenyuszinak is :)
2011. jún. 13. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
én is gondolkoztam ilyenen, csak én a tengerimalaccal kapcs. :) kaptam egy olyan ötletet, hogy fél literes palackba teszek vizet, be a fagyóba. és mikor a közepe már kezd megfagyni a víznek, és a ketrec oldalára kell akasztani. biztos be fog válni, az adja magából a hideget :)
2011. jún. 13. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
jégakut lefagyasztott állapotban beleteszed egy vastag zokniba és be a nyuszihoz.. rá fog feküdni : ) de az egy ideig egész jó időt tart a ketrecébe : ) nekem a vadászgörénynek van jégakus hűsítője ! nekünk bevált :)
2011. jún. 13. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
vagy jégakku, vagy fél literes üvegbe teszel vizet a fagyasztóba, becsavarod egy rongyba és beteszed a ketrecbe. Ha melege lesz, majd mellé fekszik
2011. jún. 13. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mi ezt 2literes palackkal csináljuk, amit a ketrec tetejére teszünk, illetve járólapokat előzőleg hűtőben lehűtünk, majd a nyúl alá tesszük.
2011. jún. 13. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!