Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Lehet egér alá macska szilikon...

Lehet egér alá macska szilikon almot tenni?

Figyelt kérdés

Mi lehet a különbség ezek között? Csak a méret?

[link]

[link]


2011. jún. 13. 23:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Annyi a kettő között a különbség, hogy az egyik rágcsálóknak való, a másik pedig macskának. Az egér rágcsáló, tehát az elsőt teheted alá. El kell olvasni a leírást, és minden világos lesz...
2011. jún. 14. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát én annyira nem ajánlom, mert annak lehet rossz vége is, ha beleeszik a szilikonba...
2011. jún. 14. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Azért gondoltam a macska alomra, mert ugyanazt írják rá. Nem mérgező, nem poros és nem okoz allergiát. Ráadásul anyagilag sokkal jobban megéri. Ezért gondoltam arra, hogy csak annyi lehet a különbség, hogy a macska alom talán nagyobb darabokból áll.
2011. jún. 14. 11:45
 4/5 anonim ***** válasza:
Rágcsáló alá ne tegyél szintetikus almot, mert belerág, nem tudom ki találta ki, hogy ez jó nekik, de nem emészthető mesterséges anyagok tartalmaz. Inkább tegyél be fapelletet, csutkaalmot, vagy ha más nincs akkor forgácsot.
2011. jún. 15. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A macskára nem mérgező, de ha megetetnéd egy lóval, lehet hogy fájna neki, és ki tudja, talán az egérnek is. Minden információ arra az állatra vonatkozik, amelyiknek ajánlják. Tudod, rendeltetésszerű használat. Macskának jó, ha másra használod, akkor nem vállalnak érte felelősséget, nem véletlenül.
2011. jún. 15. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!