Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Egy dzsungáriai törpehörcsögge...

Egy dzsungáriai törpehörcsöggel mit lehet kezdeni?

Figyelt kérdés

Kértem a szüleimet, hagy lehessen valami állatom aki úgymond a társam lehet, akivel lehet foglalkozni stb, mert ahol lakom nincsenek barátaim és bele fogok őrülni a nyárba.

Erre vettek ma egy törpehörcsögöt. Mit lehet vele kezdeni? Azon kívül hogy adok neki enni meg néha megsimogatom, úgy látom jól elvan egész nap a forgács alatt, este kibújik kajáért eszik aztán visszamászik aludni...


2011. jún. 14. 19:06
 1/10 anonim ***** válasza:

Hát, a kisemlősök ilyenek... a kutya, a macska. Ezek tudnak valami szeretetet adni.

Báááár nekem volt egy aranyhörcsögöm, aki tényleg szeretett engem. :)

2011. jún. 14. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Szia. Magadhoz szoktathatnád! Többször vedd ki Őt, simizd, stb. nagyon aranyosak, nekünk Roborovszky törpehörcsögjeink vannak. Hasonlóak a tiédhez.
2011. jún. 14. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem szeretnék kötözködni,de szégyelheted magad ha azért kértél állatot hogy ne unatkozz.Ha találsz más elfoglaltságot akkor kidobod az ablakon vagy mi?
2011. jún. 14. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:

nekem sem engednek meg többet egy hörcsögnél...

én szoktam neki labirintust építeni, meg mindenféle "játszóteret" meg cuccokat, amin mászkálhat. Játszottam vele, elég aranyos volt :)

2011. jún. 14. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

nem szeretnél kötöszködni? akkor ne tedd, ilyen egyszerű.

szerinted ha vége a nyárnak kidobnám a kukába vagy mi? természetesen akkoris ugyanúgy foglalkoznék vele.

úristen, milyen emberek vannak...

2011. jún. 14. 19:21
 6/10 A kérdező kommentje:
hm, most így visszaolvasva elég goromba volt a hangnemem, sajnálom, csak utálom amikor belefantáziálnak egy egyszerű kérdésbe olyan dolgokat amik nincsenek is ott.
2011. jún. 14. 19:25
 7/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem tök jó hogy az emberek társnak vesznek maguknak kisállatot!

Én is imádom az állatokat, nekem állatbarátok a szüleim valamennyire, van 2 kutyám 1 macskám 2 tengerimalacom és egy hörcsögöm

2011. jún. 15. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Jajj, a kérdésre nem válaszoltam, szerintem vedd ki, futtasd az ágyadon vagy az asztalodon és vigyázz hogy le ne essen! És lásd el jól finomságokkal! Enyém nagyon szereti a borsót, salátát, almát, uborkát, magkeveréket, szotyit, mazsolát és mandulát!
2011. jún. 15. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
b+
2011. jún. 15. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Alkoss! Csinálj neki labirintust, létrát, ágakat. Sokat legen a kezedben. Én pl. mutató és hüvelykujjAmmal karikát csinálok azon átbújik ,kis barlangot csinálok kétkezemből, szétfeszített ujjaimon másztatom. Már nagyon szeret és ő is élvezi.
2011. okt. 21. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!