Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mit tehetnék? Nem szeretne...

Mit tehetnék? Nem szeretne valaki Komáromban, Tatán, Tatabányán, Szőnyben, Győrben tengerimalacot ahol jó élete lesz?

Figyelt kérdés
Egyik barátnőmék vettek egy tengerimalacot. Gőzöm sincs minek, mert egy vödörben él szegény és alig kap néha enni! :(:(:(:( Próbáltam szólni, de nem nagy állatbarátok, én sajnos nem fogadhatoom be mert van már két fiú malacom. Nem tudná valaki esetleg befogadni?? :( Olyan rossz látni, ahogy ott van! :(:(:(
2011. jún. 15. 20:27
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Amúgy még fiatal a malac, borzaska, és zsemleszínű.
2011. jún. 15. 20:27
 2/14 anonim ***** válasza:
jaaj istenem, de sajnálom azt a szerencsétlen állatot!sajna énsem tudom befogadni! barátnőddel pedig beszélj!remélem talál egy szerető gondos gazdit!
2011. jún. 15. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

óóó és pont most akarok a malacom mellé egy másikat, csak sajnos nyíregyházi vagyok, az ország másik fele. sajnálom :(

esetleg meg tudod hirdetni neten hogy sürgősen gazdát keres, vagy mégjobb megoldás:

[link] - olvasd el, biztos hamar segítenének. sok sikert :)

2011. jún. 15. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
előző vagyok. fiú vagy lány malac? esetleg amíg nem találsz valami megoldást, nem tudod magadhoz venni, hogy addig is kapjon enni? még ha egy nagyobb kartondobozba tennéd 1-2 napig még mindig jobb lenne neki mint egy vödörben. és te enni is tudnál neki adni + víz + zöldség/gyümölcs.
2011. jún. 15. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Kislány a malac :(

De kár, remélem találok neki gazdit.

2011. jún. 15. 21:55
 6/14 anonim ***** válasza:
tudod mit? amit linkeltem oldalt, hívd fel őket, ők tuti befogadják a malacot, aztán én meg megpróbálom onnan örökbe fogadni :) de mindenképp hívd fel őket(ha lehet még holnap), barátnődnél nem maradhat a malac.
2011. jún. 15. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

12 éves vagyok. Nekem is elhiszik, vagy inkább a szüleim intézzék? Mert bátor vagyok, fel merem őket hívni nem arról van szó, csak lehet hogy azt hinnék, szórakozom velük.

Kérdezterm hogyhogy ilyen szép a malac meg egészséges, azt mondta még csak két hete van náluk,. :( Fel fogom őket hívni, köszi, és akkor tényleg örökbefogadod?? Az nagyon jó lenne!! Mekkora ketrecben tartanád (bocs üldözési mániám van ezt mindenkitől megkérdezem aki potenciális örökbefogadó, és nem degradálni szándékozlak ezzel. :)

2011. jún. 16. 08:36
 8/14 anonim ***** válasza:
hát akkor lehet jobb lenne ha a szüleid hívnák fel őket. most fogunk venni egy 100x50-es ketrecet, és társa is lenne :)
2011. jún. 16. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Ó jajj dejó !! :)

Kislány vagy kisfiú a tiéd?

2011. jún. 16. 09:47
 10/14 A kérdező kommentje:
És akkor ez hogyan fog menni, felhívom őket utána mi lesz_??_
2011. jún. 16. 09:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!