Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Ki tudna pár kérdésemre...

Ki tudna pár kérdésemre válaszolni a Dzsungáriai Törpe Hörcsöggel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Mekkorára nő meg?

Mi a kedvenc zöldsége/gyümölcse?

Kell neki fog koptató?

Mennyi fa forgács kell neki? (hány centi)

Szeret játszani?

H igen akkor mivel?

Köszike mindent :)


2011. jún. 16. 16:48
1 2
 1/12 anonim válasza:
hát nagyon kicsik ök max 3centi amekkorát én láttam.öcsémé magokat evett meg almát szerette nagyon,de sokféle zöldséget is.nem volt koptatója mert a magokkal meg száraz kenyérrel lekoptatta a fogát amennyire kellett.nem játszott,de alagutat rakhatsz be neki,vagy wc papir gurigát.azt szétszedte midnig alomnak.annyi forgács kell hogy ellepje az edény alját ugyis átrendezi majd mnagának.
2011. jún. 16. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nagyjából az amit az első mondott, de ha nem tudja száraz kenyérrel meg magokkal stb. lekoptatni a fogát biztos ami biztos vegyél neki fog koptatót. Csak arra vigyáz hogy amíg él addig ne vegyél mellé ellenkező neműt mert nagyon gyorsan túl szaporodnak. Sajna ezt a hibát mi is elkövettük egyszer de nekünk még szerencsénk volt vitték mint a cukrot! :)
2011. jún. 16. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
3 centi? inkább 10 nem?
2011. jún. 16. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
10 biztos nem olyan 5 nyolc nem tudom de szerintem kisebb mint 10 és nagyobb mint 3.
2011. jún. 16. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Na a méretnek jobban utána néztem és annak a válaszolónak volt legközelebb a tippje a megoldáshoz aki 10-et mondott! Ugyanis 6-11 centiméter hosszúra nőnek!
2011. jún. 16. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenki válaszát. :)
2011. jún. 16. 17:25
 7/12 anonim válasza:
első vagyok.nekünk amik voltak sosem voltak 10 centik,de még a közelében sem...az aranyhörcsög akkora szerintem kb,ezek meg kis bogyók xD
2011. jún. 16. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
az vagyok aki írta hogy inkább 10 centi, na megmértem a mienk 8 :D
2011. jún. 17. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
A mieink is 6 és 11 között mozogtak.
2011. jún. 17. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Az enyém 3 éves és 8-9 centi.

Kedvence: alma, saláta, uborka

Fogkoptató gyanánt faágat kap. (alma, cseresznye)

Az enyém kukoricacsutkaalomban van, és az olyan 4-5 centi.

Nem szeret játszani futkosni szeret a frissen kitakarított tengerimalac 100x50 cm-es ketrecben (persze malacok nélkül)

Szivesen mindent :)

2011. jún. 17. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!