Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Milyen anyagból készítsük el...

Milyen anyagból készítsük el a nyuszi helyét?

Figyelt kérdés

Apum osb lapot fog venni. Ezt kívül szigetelni fogjuk, és erre rá szintén osb lap kerülne.

Az osb lapot nem fogja szétkaparni a nyuszi? Vagy alulra tegyünk be valamit amit nem tud kikaparni?


2011. jún. 16. 20:54
 1/4 anonim ***** válasza:
rágni fogja de legalább kopik a foga
2011. jún. 16. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Nekem volt 2 nyuszim(mostmár csak egy van)én ólban tartom és szalmát rakok alá! Ha úgy gondolod nyugodtan rakj alá osb lapot igaz úgy csak koptatja a fogát! a szalmával az a baj , hogy nehéz kitakarítani az ólját! Remélem segítettem!
2011. jún. 17. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát biztos szét fogja azt kaparni, jobb lesz ha körbe osb lapot raktok, alulra csiberácsot, így legalább lepotyog a kaksi, és az alá valami lécet amire rámegy ez.. és a rácsot nem tudja szétszedni és nem esik ki se belőle! :) Előlre meg megint rácsot, hogy kapjon levegőt :p
2011. jún. 19. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Persze az ajtója mindenképp rácsból lesz.

Ha alul is rács lenne akkor a forgács hogy marad meg benne?

Állítólag a forgács jó nedv szívó.

2011. jún. 20. 20:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!