Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Nem megy esetleg valaki...

Nem megy esetleg valaki Nyíregyházára Komáromból Győrből Tatáról vagy Tatabányáról vagy más Komáromhoz közel eső településről? Egy tengerimalacot kéne elszállítani.

Figyelt kérdés

Hali!


Egyik ismerősömnek van egy tengerimalaca, egy VÖDÖRBEN tartva, és ezen az oldalon keresztül találtam neki új gazdit. Csak az a baj, hogy én komáromi vagyok, a potenciális gazdi pedig nyíregyházi szóval az ország két vége. Nem tudná valaki a fent említett helyekről elvinni valahogy a malacot nyíregyházára?


Várom a segítségeket és köszönöm előre is!! :)


2011. jún. 17. 09:30
 1/8 anonim válasza:

Sziaa

Én Tatabányai vagyok de legtöbbet Tataán vagyok. (amelyik jó neked)

Ingyen utazok vonattal így én elvihetem neked de csak hétfőn tudnám. Ha az is jó megbeszélhetjük...:)

2011. jún. 17. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Fúúúúha basszus köszönöm!! El sem tudom mondani mennyire!! :)

Azonban!

Nem mész a jövő hónapban is Nyíregyházára?? Ugyanis a csajszi csak a jövő hónapban fogadná be, akkor vesznek ketrecet. Megoldható lenne?_

2011. jún. 17. 09:41
 3/8 anonim válasza:
Ha mondasz egy konkrét dátumot akkor, akkor megyek Nyíregyházára.:D Szoktam csak úgy szimplán utazgatni így oda is "csak úgy" mennék szóval nekem teljesen mindegy.:)
2011. jún. 17. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Mi 7 darab tengerimalacot vittünk el kb. 2,5 éve a nyíregyházi állatkertbe /Békés megyéből/. Ott aztán van játszótársuk bőven...
2011. jún. 17. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

D. Deluxe:

Tudnom kellene a nevedet! Fenn vagy facebookon?? Egyébként facebookon írtam a leendő gazdinak a konkrét dátum miatt, most várom a válaszát!! :)

Jajj remélem összejön olyan nagyon jólenne ha meg tudnám menteni azt a malackát. És ebben neked is nagy segítséged lesz!!

2011. jún. 17. 09:54
 6/8 anonim válasza:
Somogyi Ramóna / Tatabánya
2011. jún. 17. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszi :)

Hány éves vagy?

Én: Nagy Zsófia, Koppánymonostor, 12 éves :)

2011. jún. 17. 10:20
 8/8 A kérdező kommentje:
Tudom valószínűleg fura hogy így intézkedek de hát segítek az állatokon ahol tudok.
2011. jún. 17. 10:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!