Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogyan szoktassam le a görénye...

Hogyan szoktassam le a görényemet a harapásról? Egyáltalán miért harap, mikor már két éves és eddig szelíd volt?

Figyelt kérdés
Lassan két éve megvan a görényem, még sosem volt ilyen problémám, de most valamiért megkergült, állandóan harap. Kitakarítottam a ketrecét, megfürdettem, kapott élősködők ellen valami gyógyszerfélét, hátha amiatt ingerlékeny, adok neki enni-inni, hátha az a baja, de akkor is mar. Ha kiveszem a ketrecből, ha elengedem az udvaron, ha sétálni viszem harap. Akármit csinálok, harapdál. Csak engem, a családtagjaimat nem bántja, ha épp ott vagyok, idegeneket sem. Csináltam neki egy kifutót, ahol fűben lehet és hűsölhet, szereztem játékot, de semmi nem érdekli. Mit kéne csinálnom vele? =/
2011. jún. 17. 22:32
 1/2 anonim ***** válasza:
46%
Azt mondod nem volt mindig ilyen,lehet hogy csak parzasi idoszakot el at vagy valami.Fajhat a foga.Ivartalanitsd.Foglalkoz tobbet vele,vagy ha nem ez a baj akkor csak probald megtudni mi lehet a baja,lehet hogy csak nem tetszik neki valami pl:a szagod lehet hogy ul parfumot hasznalsz vagy mit tom en.Figyelj oda ra aszt majd meg tudod.
2011. jún. 18. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg a tenyésztőt, akitől vetted... Vagy ha nem tenyésztőtől van, akkor egy másikat, aki szimpatikus.
2011. jún. 18. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!