Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Van egy fiu ranyhörim (a neme...

Van egy fiu ranyhörim (a neme nem lényeg)! Kb mekkora méretű ketrec kell neki? milyen lenne mgfelelö! Oldalajtós, fellajtós! Vagy mindkettö! Meg magasságban milyen kell neki?

Figyelt kérdés
2011. jún. 20. 08:09
 1/7 A kérdező kommentje:

ez már azért túl nagy lenne!ugye??:

[link]


ez szerintem még jó is,nem!!??:

[link]

2011. jún. 20. 09:50
 2/7 A kérdező kommentje:

az elözönek amit irtam hogy talán jó is lenne csak az a baj hogy alacsony szerintem!

de ez meg lehet tényleg jó lenne(szerintem :) ):

[link]

2011. jún. 20. 09:53
 3/7 anonim ***** válasza:

Google a barátod, beírod, hogy "aranyhörcsög tartása", és a megfelelő ketrecmérettől kezdve minden fontos információt megtalálsz.

Az pedig, hogy hol nyílik a ketrec, csak a te kényelmedet szolgálja, a hörinek édesmindegy.

2011. jún. 20. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
tudom nézelödtem ott is!nagyon kösz!
2011. jún. 20. 10:25
 5/7 anonim ***** válasza:
Egyébként, nincs olyan hogy túl nagy, max túl kicsi, de amit 3.-adiknak írtál, az jónak tűnik.
2011. jún. 20. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

valoszinüleg jó azis!de nekem ez oltárira teccik és méretben is elegendő szerintem(rá veszem anyum hogy vegye meg ,amugyis itt van miskolcon és én is itt lakom)!!:

[link]

2011. jún. 20. 11:00
 7/7 anonim ***** válasza:

Amit 11 órakor linkeltél, az a legjobb szerintem is.

Az enyémé így néz ki:

[link]

Ez egy Ferplast ketrec, felül nyithatós, van neki egy emelet is + csőrendszer + házikó + mókuskerék.

Mérete: 53 X 38 X 36 cm


Szerintem úgy az igazi, ha van neki még csőrendszer is, amit később még jobban bővíthetsz. Szeret benne szaladni, olyan mint az alagút. Jó nézegetni, amikor játszik! Szerintem a Ferplast márkájú ketrecek nagyon jók. A papagájaimnak is Ferplast van. Úgyhogy én ilyet ajánlanék a kis hörcsögödnek.

2011. jún. 20. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!