Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Házilag ház a tengerimalacnak?

Házilag ház a tengerimalacnak?

Figyelt kérdés
Nézegettem boltokban is, de azok elég drágák, és mind olyan kicsi.. Házilag készíthetnék nekik? Milyen fából lehetne? Nekünk van ilyen hulladék deszka, abból meg lehetne csinálni, csak félek nehogy szálka menjen a lábukba :/ Ezt hogy tudnám elkerülni?
2011. jún. 21. 09:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Az almafa-ágat be lehet tenni nekik rágcsálni,akkor abból lehetne,nekem hozzá volt a ketrechez(műanyag) és nem rágják,de lehet hogy a tieid nem ilyenek.A szálkát meg lehet oldani:le kell nagyon jól csiszolni.
2011. jún. 21. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia!

sajnos képet nem tudok fel tenni de én úgy csináltam h 1 malac kényelmesen elfeküdjön benne.falapokból azokat össze ragasztottam és mivel kismalacot kaptunk ,nem tudott felugrani ezért csináltunk egy lépcsőt (ugyancsak egy falapból amire kis fadarabokat ragasztottam mint lépcsőfokokat.:)az elején van egy naaagy kapu és a kapu mellett van egy virág alakú ablak(amit eleinte kapuként használt)és ez az egész halvány barna színű és a virág ablak fölött vörös festékkel lefestett COCI felirat van(a betűket fából faragtam és lefestettem vörösre majd felragasztottam)csak már lerágták a feliratot.:P:)

nah ennyi.

egyszerű és nagyszerű!;)

2011. jún. 21. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Bármilyen fából lehet, akár abból a hulladákdeszkából is, de legalább 1cm-t minden irányból csiszolj le, hogy ne legyen szálkás, és ne legyen koszos!!!Belsejébe teszel rongyot, nagyon jó lesz nekik!
2011. jún. 21. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, megcsinálom :)
2011. jún. 21. 12:16
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem a papám asztalos, és ő az én két malackámnak méretre gyártotta:)
2011. jún. 21. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
utolsó, nekem sajnos nincs ilyen ismerősöm, úgyhogy saját kezűleg csinálom :D
2011. jún. 21. 16:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!