Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Vki! mekkora futókerék jó egy...

Vki! mekkora futókerék jó egy patkánynak?

Figyelt kérdés
a 14 centisre azt írták h egy aranyhörinek kicsi... akk egy patkánynak??
2011. jún. 21. 11:53
 1/7 anonim ***** válasza:
0%

HÁT NRM TUDOM ATTÓL FÜGG MEKKKORA A PATKÁNYOD.

A PATKÁNY NEKED HÁZIÁLLAT?

2011. jún. 21. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Legalább 20 centis, de inkább nagyobb. Egyébként a legtöbb patkány nem nagyon használ futókereket.
2011. jún. 21. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
NE rakj be neki mókuskereket mert beakadhat a farka és eltörhet!!!!!!!!
2011. jún. 21. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
uccsó kommentelő: olyat vennék, ami ilyen teli műanyag nem ilyen rácsos, mert találtam a neten de a legnagyobb 18 centis, szal keresgélek tovább... köszi :) és elsőnek: igen háziállatom egy patkány
2011. jún. 21. 18:16
 5/7 Platypus ***** válasza:
Ha a patkányod idősebb úgy 2 hónapnál, és eddig nem volt kereke, akkor nem is érdemes venni neki, emrt nem fogja használni. A farkukat nem kell félteni, nálam kb. 15 centi átmérőjű kerék van a csajoknál, a sima rácsos fajtából, és semmi baj sem volt vele. Csak az egyik használja, de ő ügyesen a feje fölé kunkorítja a farkát és úgy teker hogy szinte füstöl.
2011. jún. 21. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én az idősebb dagi patkányomat akartam lefogyasztani, de az olyan lusta volt, hogy nem használta arra amire való, hanem fészket épített bele és belefeküdt :)
2011. jún. 22. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
utolsó két válaszolónak köszönöm :D nagyon érdekes lehet mind2 jelenség :D:D viszont akkor re kell tennem róla, mert 2 hónapos már elmúlt az én csajszim, szóval ennek atervnek annyi :D:D
2011. jún. 22. 09:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!