Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Milyen nagyra nő egy oroszlánf...

Milyen nagyra nő egy oroszlánfejű törpenyúl, menyi ideig él, kell e neki vizet adni, milyenméretű ketrec kell neki és lehet együtt egy tengerimalaccal?

Figyelt kérdés
2009. márc. 24. 16:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Egy törpenyúl elvileg 1 kg körül kell hogy maradjon. Kb.: 8 évig elél. természetesen kell neki adni vizet. A ketrec minél nagyobb, annál kényelmesebb neki. Egy 100x 60cm-es bőven elég neki. de gondolom naponta ki fogod venni, hogy futkosson. Én nem tartanám együtt egy tengerimalaccal. Már a táplálkozási igényeik is másak.
2009. márc. 24. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

köszönöm a választ.

mert valaki aztmondja hogy lehet és jólmegvannak,valaki meg aztmondja h ne tartsak..:S

2009. márc. 24. 16:53
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekünk is van törpenyul.Viz állandoan legyen elötte! ketrecre nagyon egyszerüen felszerelhetö itatot lehet venni állat felszerelési üzletben.Füszénát is korlátlan mennyiségbe ehet.HA van rá lehetösséged a lakásban egy elkeritett részen ahol nem találkozik elektromos vezetékkel enged ki,sokat javitasz az életminösségén,a ketrecét hagyd nyitva mert visszamegy elintézni a dolgát,ha nem elsö alkalommal akkor majd legközelebb. Az enyém szobatiszta,de irigy, félti a kölyök cicátol a helyét és ugy védi mint egy kutya.
2009. márc. 24. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
75%

Szia!

Az én "törpe" nyulam 5,8 kg-ra nőtt. Nagyobb volt mint a kutyám :D Egyébként állatkereskedésben vettem, azt mondták pici marad. Hát jól átvágtak :D Kinőtte a ketrecét, szó szerint kirúgta az oldalát. Egy házi nyulakat tenyésztő ismerősünknek adtuk oda fedező baknak. Azt mondta nagyon szép kis nyulai születtek tőle :) Azóta is nagyon jól van és ott jobban érzi magát, jó nagy ketrece van :)

2009. márc. 25. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kedves Utolsó, Nagyon jót szórakoztam válaszodon:) Igazi vérnyúlnak tűnik "állatkád".
2009. ápr. 11. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!