Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Egy kérdés tengerimalacokkal...

Egy kérdés tengerimalacokkal kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Múlt héten vettem két tengerimalacot, állítólag testvérek és mind2 lány, nos idáig csak az egyikről tudtam megnézni, hogy valóban az.. mert még elég félősek és kicsik. Nos, a kérdésem az lenne, hogy célszerű őket egy helyre rakni? vagy inkább külön-külön legyenek? Mert néha adják azt a féle hangot mikor egyik jelezni akarja, hogy ő a főnök és nem akarom, hogy ez miatt összeverekedjenek. Mert van, hogy néha egymással szemben állnak olyan hangot adnak ki és felemelik a fejüket de olyankor az egyik mindig elfordul és nem lesz belőle bunyó. Idáig.. :D Mit javasoltok? Esetleg volt személyes tapasztalat?
2011. jún. 22. 11:52
 1/3 anonim válasza:
Volt egy csomó tengerimalacunk,akadt olyan is hogy több lány volt "összezárva"és nem volt semmi probléma.Valamelyik verekedős (külön kellett tartani)volt, valamelyik barátságos.Ezt neked kell megfigyelned,ha az egyik állandóan agresszív a másikkal szemben,az nem igazán fog megjavulni.De azt tudnod kell hogy az elején ki kell hogy alakuljon köztük egy hierarchia rend.
2011. jún. 22. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem is 2 lány volt, soha nem verekedtek, de ezt a fejemelgetést, ha jól emlékszem ők is csinálták! A hím tengerimalacok jobban harcolnak a dominanciáért,mint a nőstények! Szerintem tartsd őket egy helyen, és ha látod hogy verekednek, csak akkor tedd szét őket!!
2011. jún. 22. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos válaszokat! :)
2011. jún. 22. 13:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!