Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Tengerimalac. Miért akarja...

Tengerimalac. Miért akarja rágni a hajam?

Figyelt kérdés
Ha kiengedem magam mellé az ágyra, lefekszik a párnámra a fejem mellé, és ha olyanja van, elkezdi lerágni a hajam, volt, hogy egész tincset sikerült leszednie rólam, mikor nem vettem észre. Miért van ez? Amúgy nagyon aranyos malac, nagyon szeretjük egymást, sokszor együtt alszunk, ő kiterül a párnámra a fejem mellé és együtt alszunk el tv nézés közbe :) Aztán ha olyanja van, akkor visszamászik a ketrecébe (ágyam mellett van egy asztalon, pont egyszintbe esik.)
2011. jún. 22. 13:02
 1/3 anonim ***** válasza:
nem tudom miért, az én malacom a seprű szálait rágná ha engedném. szerintem ne engedd, nem hiszem hogy meg tudja emészteni ha lenyeli, gondok lehetnek.
2011. jún. 22. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Talán azt hiszi valami forgács vagy hasonló.
2011. jún. 22. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Lehet hogy tetszik neki a színe!szaga, és ezért!
2011. jún. 22. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!