Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A szüleim nem engedik, hogy...

A szüleim nem engedik, hogy hörcsögöm legyen.3 éve kérlelem őket, de semmi. Ezért úgy döntöttem, hogy veszek egyet és hazaviszem. Szerintetek belevágjak?

Figyelt kérdés

Mindketten szeretik az állatokat, de azt hiszik,hogy a höri büdös és nem jó neki egy ketrecbe zárva. Én mondtam,hogy majd sokszor takarítom és akkor nem lesz büdös és,hogy napjában többször is kiveszem,játszani fogok vele, de nem engedik. Annyira nem rossz szívűek,hogy visszaküldessék velem,vagy odaadják másnak. Ja, és azt hozzáteszem,hogy se kutyám se macskám nem lehet,mert összepisilnek mindent, szétszednek mindent. Beletörődtem,hogy majd nagykoromban lesz.:))

Szerintetek belevágjak a höri-projektbe? Nagyon fognak haragudni??

Előre is köszi a válaszokat.:))


2011. jún. 24. 17:33
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:

Én egy kutyát akartam és hát...hazavittem

Apám mondta, h majd tavasszal(tél volt) lehet az enyém addig vigyük vissza, és tavasszal tényleg megkaptam...

Faterom szereti a kutyákat, de mondta, h nem kell még egy(volt már 2), de gondolom amikor meglátta meg ugye már elhoztam, így megtarthattam.

Szerintem hazavihetsz egyet mivel, ha látják a szüleid, h a pletykák nem igazak róla, akkor megengedik...Mondjuk nem ismerem a szüleidet.

2011. jún. 24. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
én is így voltam a tengerimalacommal :D igaz, ők előtte tudtak róla, de a kereskedésben szóltam nekik hogy megyek haza és adjanak pénzt rá. hazavittem és azóta imádja mindenki :) hozzáteszem, anyám kifejezetten utálja a rágcsálókat, de ezt a majmot képes volt megszeretni :)
2011. jún. 24. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:

szia!


A húgom is így csinált a szíriai aranyhörcsöggel :)). Végül maradhatott, bár anya irtózik minden egérfélétől :)).

2011. jún. 24. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

köszi mindenkinek.:) most megyünk nyaralni 2 hétre,majd utána veszem meg,mert senki nem tudna itthon gondoskodni róla.

biztos vagyok benne,hogy nem küldenék vissza..

1-2 hét csúnyán nézés belefér. a höriért mindent.:))

2011. jún. 24. 18:08
 5/22 anonim ***** válasza:
Inkább vidd el őket egy hörcsögtenyésztőhöz, ahol megbizonyosodhatnak róla, hogy megfelelő ellátás mellett nem büdösek.
2011. jún. 24. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

4. válaszoló!

sajnos, hiába vinném el őket, nem jönnének el velem, mert hallani sem akarnak, arról,hogy én hörit tartsak a házban.://

de én megveszem.:$$

2011. jún. 24. 18:29
 7/22 anonim ***** válasza:

A höri nem büdös. Ott ahol pisil, mindig tenni kell rá kis forgácsot és akkor nem érezni semmit se. Én hetente 1-szer takarítom és nem büdös!!

Szerintem is vedd meg, onnan már úgy sincs visszaút, meg fogják szeretni! :)

2011. jún. 24. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

kösziiii.:))

nagyon várom már,hogy elteljen ez a 2 hét.:D

2011. jún. 24. 19:00
 9/22 anonim ***** válasza:

nekem is uyganez volt.. :SS

de már van hörcsögöm. :DD

nekem úgy vált be h leültem velük beszélniés elmondtam h olcsón kijön az én pénzemből is. és h nem büdös.

igazából az volt az oka h nem lehetett hörcsögöm h apám nem tudott ezekről csak utolag. és ugye a fél ház az övé.. :DDD

szerintem neked islekéne velük ülni egy nyugis este és átbeszélni a helyzetet.


szerintem befog válni. ha nálam bevált pedig kb. már 5 ötéve akartam höcsögöt. ma már anyukám még mindig undorodik a rágcsálóktól de imádja amikor esténként teker a kerekén.. :DDDD


szóval sok sikert hozzá és ameddig nem próbálkozol addig nem sikerülhet. (:


15/l

2011. jún. 24. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

5. válaszoló!

jó,jó tudod hányszor ültem már le, hogy "na akkor megbeszélem velük"?! DE SEMMI EREDMÉNYE NEM VOLT.:(

ezért döntöttem úgy,hogy megveszem. utána már úgysem tudnak semmit sem csinálni..:DD

de köszönöm a segítséget.:))

2011. jún. 24. 19:28
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!