Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A szüleim nem engedik, hogy...

A szüleim nem engedik, hogy hörcsögöm legyen.3 éve kérlelem őket, de semmi. Ezért úgy döntöttem, hogy veszek egyet és hazaviszem. Szerintetek belevágjak?

Figyelt kérdés

Mindketten szeretik az állatokat, de azt hiszik,hogy a höri büdös és nem jó neki egy ketrecbe zárva. Én mondtam,hogy majd sokszor takarítom és akkor nem lesz büdös és,hogy napjában többször is kiveszem,játszani fogok vele, de nem engedik. Annyira nem rossz szívűek,hogy visszaküldessék velem,vagy odaadják másnak. Ja, és azt hozzáteszem,hogy se kutyám se macskám nem lehet,mert összepisilnek mindent, szétszednek mindent. Beletörődtem,hogy majd nagykoromban lesz.:))

Szerintetek belevágjak a höri-projektbe? Nagyon fognak haragudni??

Előre is köszi a válaszokat.:))


2011. jún. 24. 17:33
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
bocsi, 6.*
2011. jún. 24. 19:30
 12/22 anonim ***** válasza:
14%

Amúgy nem lebeszélni akarlak, de szerintem a hörcsögök unalmasak.

Semmit sem lehet velük csinálni..

2011. jún. 25. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

szerintem ha gondozod és rendesen takarítod, akkor nem lesz balhé. lehet, h még ők is megszeretik :)


nekem sosem kellett ilyenért kuncsorognom, anyum már 5 évesen vett nekem hörit, aztán még volt pár, most malacaim vannak, azokat is imádja, bár kicsit félt tőlük az elején, de megbarátkoztak :D

2011. jún. 25. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan.Amugy nem büdösek, egyáltalán.Nekem volt 2 is.És nagyon édesek.Ráadásul nincs farkincájuk, csak egy inci pinci!=))
2011. jún. 25. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Hát ha neked unalmas egy hörcsögben az h az éjszaka közepén kiszökött az akváriumból és felment a saját ágyada hozzád akkor te bolond vagy. :'DDD ugyanis ez velem megtörtént. :)
2011. jún. 26. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:

sziasztok! megvettem..:))

anya is, apa is eléggé kiborultak, aztán lenyugodtak..:D

de nem szeretnék megnézni a hörit.:S

na nem baj, az a lényeg,hogy most már itt van velem.:)

Pizsi a neve,és kislány. nagyon aranyos. annyit tudok rajta nevetni. :) volt 1-2 álmatlan éjszakám miatta, mikor hajtotta a kereket. de az a kerék nagyon hangos volt, ezért vettem egy másikat. de abba meg nem mászik bele..:SS 2 lyuk van rajta.lehet,hogy nem tud?

megengedi,hogy megsimogassam, eszik a kezemből is, de még nem engedi,hogy megfogjam,pedig már 5 napja megvan. ugye azért majd megengedi,hogy kivegyem?

nagyon szépen köszönöm mindenki segítségét.:) nagyon sokat segítettetek..:))(L)

2011. júl. 11. 08:44
 17/22 anonim ***** válasza:

(Első vagyok)

Én a tengerimalacomat csak simán felvettem, és igaz, h nem tetszett neki(eleinte annyira félt, h moccanni sem mert---amikor apa megvette azt hittem plüssXD), de egy idő után megszokta(persze ne folyton a hasánál fogd hanem tedd fel a tenyeredre, vagy ha nagy, akkor a kézfejedre). A kerékkel kapcsolatban nem tudok mit mondani, mert nincs neki:D

2011. júl. 12. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:

mindig odateszem a tenyeremet,de nem mászik bele,csak esetleg akkor,ha kaja van benne.

meg mindig simogatom,és akkor meg akarom fogni,és elfut.:(

ma van 1 hete,hogy megvan és kb. 5 perce fejeztem be a ketrec takarítását. hát az egy őrület volt mire kivettem, azt hittem már soha nem sikerül. nem nagyon engedi,hogy megfogjam. mit csináljak?? SEGÍTSETEK!!

2011. júl. 13. 08:29
 19/22 anonim ***** válasza:
Ne nyaggasd már szegényt, hiszen még csak 1 hete van nálad!!! Hagy szokja meg a környezetét előbb, hagyd őt békén. Elég ha adsz neki enni. Ha fiatalon vetted, akkor hamar meg fog szelídülni! Az enyém 2-3 hét után kézhez szokott teljesen és meg lehetett már fogni. Ekkor volt kb. 2 hónapos a höri. Jelenleg pedig nemsokára másfél éves lesz és imád engem! Hörcsög hamar megszelídül. Arra mindenképp figyelj, hogy ha alszik akkor ne ijeszd meg, ne keltsd fel semmi esetre sem, nem szabad hirtelen hozzáérni, mert megijed!
2011. júl. 13. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:

oké,oké. nem nyaggatom..(eddig se nagyon nyagattam.)

azt mondta az állatkereskedésbe a hapsi,hogy pár hónapos.

csak már annyira szeretnék játszani vele..:))

de ugye majd egyszer megengedi?

de ahhoz,hogy szelíd legyen simogatnom kell, nem??

2011. júl. 13. 08:43
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!