Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A szüleim nem engedik, hogy...

A szüleim nem engedik, hogy hörcsögöm legyen.3 éve kérlelem őket, de semmi. Ezért úgy döntöttem, hogy veszek egyet és hazaviszem. Szerintetek belevágjak?

Figyelt kérdés

Mindketten szeretik az állatokat, de azt hiszik,hogy a höri büdös és nem jó neki egy ketrecbe zárva. Én mondtam,hogy majd sokszor takarítom és akkor nem lesz büdös és,hogy napjában többször is kiveszem,játszani fogok vele, de nem engedik. Annyira nem rossz szívűek,hogy visszaküldessék velem,vagy odaadják másnak. Ja, és azt hozzáteszem,hogy se kutyám se macskám nem lehet,mert összepisilnek mindent, szétszednek mindent. Beletörődtem,hogy majd nagykoromban lesz.:))

Szerintetek belevágjak a höri-projektbe? Nagyon fognak haragudni??

Előre is köszi a válaszokat.:))


2011. jún. 24. 17:33
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

szia!

hát nekem volt márt 4 hörcsögöm bár hosszú történet és itt-ott szomorú is de hagyuk.Az egyik hörim tiszta szelíd volt,nem is harapott a másik hörcsögöm meg fú hát az mindig megharapott.

És a tiéd hogy van?már megszelidült?

amugy kicsit egyforma a történetünk van mert bár igaz az én szüleim megengedék hogy legyen de iszont mi is mentunk nyaralni 1-2 hétre és aztá vettuk meg csak a hörcsögöt.imadtam őt. takaritani a ketrecet hat nem nagyon szerettem de hát megkellett csinalni.

Húha olvastam hogy este fut a kerékben és nagyon rossz hallgatni.Ez semmi az én hörcsögöm este rágta a ketrec rácsát nagy zajt csapott.de aztán valahogy megszoktam ha pedig zavart kivittem a szobámbol.

2011. aug. 18. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:

Nekem már teljesen szelíd..kézbe lehet venni, simogatni, játszani vele.

Vettem egy új kereket, igaz az is nyikorgott, de beétolajoztam és így már jó.:)

Anyukám nagyon megszerette a Pizsit..

Úgyhogy nem bántam meg,hogy megvettem :)

2011. aug. 26. 09:29
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!