Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Ha veszek egy hörcsögöt...

Ha veszek egy hörcsögöt (mindennel együtt) mennyibe kerül? Majd a havi ellátása mennyibe fog kerülni?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnék egy kis hörcsögöt, de nem szeretném, hogy nélkülözzön. Szeretném tudni, beleférnék-e a havi keretbe :)
2011. jún. 24. 18:13
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
biztos,hogy nem fog..
2011. jún. 24. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
55%

Hol laksz?

Nekem van 3 fiatal törpehörcsögöm, egyik sem harap. tudok hozzá adni akváriumot, az neki elég nagy. 30x40x20-as. Tudok neki adni 2 pici hörcsög (fém) tálat.

kis kuckót kell neki venned, ami kb 1500 forintba van. forgács az kb 400 forint, 5 takarításra elegendő. 3-4 naponta kell takarítani, de jó az egy hétig is. A mag keverék van még hátra, amit havonta kell venned maximum egy ezresért. Ha nem szeretnéd, hogy túlsúlyos legyen, vehetsz neki egy pici mókuskereket, az kb 800 forint körül van.


Állatkereskedésben: maga a hörcsög 1500 forint, az akvárium lehet kb 8-10 ezer is.

2011. jún. 24. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Menj be egy kisállatkereskedésbe és kérdezd meg az eladókat. Ők biztos hogy értenek hozzá és az árakkal is tisztában leszel, nálunk nagyon segítőkészek, mindig oda megyek tanácsot kérni.
2011. jún. 24. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Pesten :)
2011. jún. 24. 18:20
 5/9 anonim ***** válasza:
64%

Nos én az itteni árakat mondom:

-akvárium: azt kaptam ingyen de itt litere 50 ft

-alom (forgács): 10 l-es 250ft

mókuskerék: 780 ft

itató: ez volt a legdrágább.. 1200 ft/akváriumra tapasztható

-etető (fém): 440 ft

-odú: 480 ft

-kaja: két félét vettem összesen 580 ft és majdnem 1 kg

-a hörcsög: 800 ft de ez mindenhol változó..


talán amit a legtöbbször kellesz venned az a forgács lesz. én 1-2 naponta kiveszem a forgácsot a sarkokból és ahol látom hogy ürített a hörcsög és azt pótlom friss alommal. igaz még csak 4 napja van hörcsögöm. :DD de szerencsére csak két helyet használ wcnek. de hetente azért az egészet le kell majd cserélni. a kaja nagyon sokáig ki fog tartani szerencsére. de minden nap kapjon zöldséget/gyümölcsöt! így nem tudom leírni mit szeretnek mindent megkell kóstoltatni kivéve a retket, citromot.


tapasztalataim szerint az én hörcsög szereti: barack, karfiol, répa, uborka, saláta.


olcsón kifogsz jönni havi szinten. (:

sok sikert a hörcsög tartáshoz!! :'DDDD

2011. jún. 24. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
jah és vehetsz fogkoptatót: én itt 230 ft-ért vettem. de nem olyan fontos mert kaphat kőkeményre száradt kenyeret is de ezt se vidd túlzásba
2011. jún. 24. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nálunk :)

Kis méretű ketrec kerékkel 3000 Ft

Házikó 1000 Ft

Itató 400 Ft

Tálka 300 Ft

Forgács 15 L, 2 hónapig elég 375 Ft

Táp 1,5 kg 1400 Ft több hónapig elég

Széna 30 L 400 Ft ezt igazából a nyuszinak veszem, de a hörcsögnek is rakok be mindig

Mellette friss zöldség, gyümölcs de amennyit ő eszik belőle az nem számottevő :)

2011. jún. 25. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
51%
Értsétek már meg, hogy nem AKVÁRIUM, hanem TERRÁRIUM!
2011. jún. 25. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
dikk mi van veled? xddd
2011. jún. 25. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!