Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mennyibe kerül egy süni?

Mennyibe kerül egy süni?

Figyelt kérdés
Anya szereti a süniket és gondoltam szülinapjára meglepem eggyel.Szeretném megtudni menyibe fáj ez nekem .
2011. jún. 25. 13:45
 1/9 kanóc ***** válasza:
0%
Én is szeretem a süniket, de nem szeretnék egy sünit, ha érted mire gondolok.
2011. jún. 25. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Haha.

Ingyen van, erdőből. De nem fog neki örülni.

2011. jún. 25. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A sün vadállat, nemjó neki otthonban. Állatkínzás lenne. És ha erdőből hozod, akkor meg, biztos van családja a sünikének!! :)
2011. jún. 25. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Én csak egy fajt ismerek, amit háziállatként tartanak, az az afrikai törpesüni de az olyan 30ezer körül van... ráadásul elég bonyolult úgy tartani hogy jól is érezze magát.

Ne gondold, hogy olyan mint egy hörcsög vagy egy nyuszi:)

2011. jún. 25. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem inkább tengerimalaccal lepd meg,az jól is érezné magát nálatok,szegény süni meg csak szomorkodna. ://
2011. jún. 25. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Mindenhol más az ára. Láttam 15000 Ft-ért is de akár 35e Ft-ért is.
2011. jún. 25. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat még meggondolom mit veszek neki de ahogy ismerem mindennek örül
2011. jún. 25. 14:52
 8/9 anonim ***** válasza:
Ne lepd meg anyukádat sünnel. Vehetsz neki sünt, de beszéld meg vele és együtt válasszátok ki. Az ajándék állat nem buli, pláne a sün, ami kukacokat (is) eszik, meg viszonylag drága (3-5000 havonta) a tartása, és nehéz hozzáértő állatorvost találni...
2011. jún. 26. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Az erdei sün kedvtelésből tartását bünteti a törvény mert védett állat. Szerintem se jó buli állat ajándékot adni, pláne nem sünt mert elég macerás a tartása ( tapasztalatból mondom, nem tartottam hanem sérülteket vagy betegeket gondoztam meg ilyenek ) meg ha mégsem jönne be valamiért megunod akkor nem tudsz vele mit csinálni, a tenyésztettet ha kirakod az megdöglik. szerintem jól gondold meg
2012. okt. 6. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!