Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Milyen állatot akarjak?

Milyen állatot akarjak?

Figyelt kérdés
12 éves lány vagyok szeretnék majd valamilyen kisállatot,de nem hörcsöghöz hasonlót mert most az van és nem valami jól jövök ki veleXD nah mindegy én valami vadászgörény félére gondoltam csak valami olyanra ami nem olyan nagy felelőség mert nekem többen mondták hogy azt ne.Akkor most mit??
2011. jún. 26. 12:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Minden állat nagy felelősség, maradjunk inkább abban hogy még ne akarj semmit.
2011. jún. 26. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

mondanám hogy halat, de szerintem nem pucolnád anyniszor amennyiszer kell. A hörcsög a legkönnyebben tartható. Ha azzal sem jöszki jó, akkor sajnálom.

A vadászgörényt meg nagyonnem ajánlom neked! Nagyon sok foglalkozás kell hozzá, hogy ne harapjon stb.

2011. jún. 26. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Roger Smith ***** válasza:
Ha ez a kérdés felmerül akkor semmit! esetleg hintalóvat vagy plüssmackót!
2011. jún. 26. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

kezdjük ott h egy állatot nem akarni kell hanem a vásárlás után felelősség kell gondozni az élete végéig..

ha a hörcsögöt nem tudod rendesen gondozni akkor itt nem kell beszélni semmiről..


és ide írok egy példát: vannak halaim jó 4 hónapja. :DD nagyon szépek, megnyugtatók, egészségesek. viszont beláttam így 4 hónap után h nem tudok mit velük kezdeni a nézésen kívül. de tudom h ők is élőlények és mégis szeretem őket gondozni. (: de a halakat nem ajánlom mert drágább a kezdés mint egy hörcsögnél és nem fogod úgy élvezni sem. (hörcsögöm is van, de őt szerintem csak imádni lehet). :ddd

2011. jún. 26. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 kriszkee válasza:
hát én egy 12 éves fiu vagyok és nekem most csütörtökön lesz egy csincsillám én azt ajánlanám de ... elég nagy felelőség mert nagyon nagy ketrec kell neki meg külön kaját kell neki venni nem olyat mint egy hörcsögnek és most nyáron nagyon sok betegségnek van kitéve de ha hörcsöggel nem jösz ki a csincsillával sem fogsz és ahoz párt is kell majd venni hogy ne legyen depressziós , és ha ezt nem tudod meg adni neki akkor vadászgörény ről ne is álmodj ezt ne vedd sértésnek nekem ugyan ezt mondták mert még 3 nappal ez előtt én is vadászgörényt akartam :)
2011. jún. 26. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 kriszkee válasza:
de a nyuszit is meg fontolhatod ... de a DISZNYÚL!! majdnem olyan nagy felelőség mint a csincsilla .... szóval én ajánlom a tengerimalacot , a degut , a papagájt ,( végső esetben aranyhalat ) és egy aranyos lógófülű oroszlán fejű nyuszit de a ha a kisemlősök közül választassz ne csak arra gondolj hogy jaj mijen cuki ... bla bla bla .... hanem évekig tartó gondoskodást és szeretetet adj neki :)
2011. jún. 26. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
Utolsó: azért nagy a felelősség mert nagy ketrec kell neki és külön kaja?? Mert szerinted a hörcsög jóllakik töltött káposztával? Minden állatnak kell külön ennivaló...nem akarlak megsérteni, de úgy beszélsz 12 évesen mintha annyi tapasztalatod lenne.
2011. jún. 26. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Azért vesznek minden gyereknek hörcsögöt/egeret mert a többi díszállathoz képest elég igénytelenek és könnyen tarthatók. Szóval ha már ezzel gondod van akkor ne kérj semmit. A vadászgörényt mellesleg 1000x nehezebb tartani.
2011. jún. 26. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Én 13 éves vagyok és hörcsögöt tartok. Mit értesz azon hogy nem jössz ki túl jól vele? Ez az egyik legkönnyebben tartható kis kedvenc.
2011. jún. 26. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Te ne akarj semmilyen állatot, mert aztán megint az lesz, hogy nem jösz ki vele és az a szegény kisállat sínyli meg. A hörcsögödet pedig ajádnékozd el egy olyan embernek, aki szereti is...Szegény kis hörcsög! Nem tudom őket hogy nem lehet szeretni, én úgy szeretem, majd megeszem annyira édes!
2011. jún. 26. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!